sobota, 11 lipca 2015

Meblowanie

Cześć. Niebawem zanudzę Was swoimi wnętrzarskimi marzeniami, czy jeszcze dajecie radę? Przemeblowania oraz ogólnej wymiany mebli w moim domu w niedalekiej przyszłości nie będzie, ale pomarzyć dobra rzecz, dlatego przygotowałam post o 4 elementach, które będą takim moim must-have w przyszłości.

1. Sofa do salonu - lubię wszystko duże, więc nie będzie zaskoczeniem, że sofa też musi taka być. Stanowiłaby centralny punkt salonu, a jej zadaniem byłoby pomieszczenie dużej liczby gości. Musiałaby ona mieć raczej narożnikowy kształt, jednak nie stać pod ścianą. Poza tym duża kanapa = duża wygoda.


2. Krzesła do jadalni - jadalnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu, ponieważ to tam rodzina spotyka się najczęściej w komplecie. Dlatego fajnie byłoby gdyby to miejsce urządzone było w ciekawy sposób. By nadać jadalni oryginalności, najlepszym na to sposobem będzie nietypowy stół lub nietuzinkowe krzesła. Wiele ciekawych wzorów krzeseł znajdziecie na http://kdcmeble.com/. Dla każdego coś fajnego.
3. Fotele - to wygodniejsze odpowiedniki krzeseł. Bardzo podobają mi się w okolicy biblioteczki. Wtedy to miejsce, dodając lampę, staje się magiczne przy dobrej książce. W Olsztynie, gdzieś na starówce, jest taka kawiarnia, w której każdy fotel/kanapa jest w innym stylu i kolorze. Jeszcze tam nie byłam, ale na pewno kiedyś się wybiorę, bo przytulny domowy klimat wyczuwalny jest już przez szybę.

4. Biblioteczka - nie musi być wielka. Może to być mały, wygospodarowany kącik, ale musi się znaleźć w domu. Najlepiej w towarzystwie jak już wspominałam fotela. Ostatnio w ogóle nie mam czasu na czytanie, a kiedyś to lubiłam. Mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni.

Takie elementy bardzo mi się podobają. Może nie wszystkie zaprezentowane tu wzory/modele chciałabym widzieć w swoim domu - zdjęcia mają tylko charakter przykładowy. Cieszę się, że mogłam zaprezentować Wam kolejny wpis tego typu. Mam nadzieję, że Wam też się podobają.

Pozdrawiam,
Natalia

15 komentarzy

 1. Takie biblioteczki bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. Kanapa z masą poduszek to jest to! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ma jak wygodny fotel:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi to się marzy w ogóle osobne pomieszczenie na biblioteczkę, takie trochę oderwane od rzeczywistości. Z mega wygodnymi fotelami i stoikiem na kawę, generalnie takie klimatyczne. :)
  Sofy też mi się podobają duuuuuże :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Druga biblioteczka jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. te pierwsze zdjęcia są totalnie w moim stylu!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Biblioteczki są piękne :) Też mi się marzy- zwłaszcza taka z drugiego zdjęcia:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Biblioteczki są super tylko wycieranie kurzy to jest katorga ;))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobry i wygodny fotel to podstawa :D Wtedy każdy wieczór siedząc na nim można sobie z przyjemnością czytać książkę, słuchać muzyki czy popijać gorącą czekoladę :D

  OdpowiedzUsuń
 10. mi sie zawsze marzył fotel bujany:)

  OdpowiedzUsuń
 11. ja również jestem zachwycona przedstawionymi biblioteczkami:)

  OdpowiedzUsuń
 12. rozmarzyłam sie przy tych pierwszych zdjęciach <3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Biblioteczka to jest to! <3

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...