piątek, 6 listopada 2015

Odmień charakter pokoju z tapetami

Wielokrotnie pisałam Wam o chęci położenia tapety w swoim pokoju. Miała być to ściana przy łóżku - wiadomo, że w tych miejscach ściana najbardziej się brudzi, bo często jej dotykamy przez sen. Potem zrezygnowałam z tego pomysłu, ponieważ kupiłam fajny cytat na ścianę na Ebay. Malowanie w moim pokoju idzie jak krew z nosa. Miał mi pomóc tata, ale niestety jest teraz bardzo zapracowany, a jak wraca z pracy jest zmęczony. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama pomalować choć część pokoju. Jak pomyślałam, tak uczyniłam i pomalowałam na biało dwie najmniejsze ściany w pokoju. Szło mi średnio, ale całkiem sprawnie i bez bałaganu. Kiedy zobaczyłam ten zakątek pokoju w bieli, pomyślałam, że cały pokój pomalowany na ten kolor będzie smutny i zimny. Przyszła mama, potwierdziła moje zdanie i zaproponowała znowu tapetę. Obecnie jestem na etapie poszukiwania, więc przeczesuję asortyment sklepu http://www.centrumtapet.pl/ i mam nadzieję, że coś odpowiedniego znajdę. Szukam tapety, której nie trzeba pasować, bo wtedy bardzo dużo jej odchodzi. Obym znalazła coś fajnego. Tymczasem zostawiam Was z tapetowymi inspiracjami.

 Tapety to najlepsze rozwiązanie kiedy mamy do zagospodarowania jakąś ścienną przestrzeń, a nie mamy na nią pomysłu. Obecnie na rynku jest tyle tapet i fototapet, które z naszych czterech kątów mogą zrobić naprawdę cuda. Dodatkowo w zgrabny sposób mogą zakryć nierówne ściany. Zmieniłam koncepcję z powrotem na tapetę, a żeby cytat się nie zmarnował, powieszę go nad telewizorem. Zresztą, wszystko wyjdzie w praniu, w każdym razie na tapetę jestem już zdecydowana.

 Która tapeta z inspiracji podoba się Wam najbardziej?

7 komentarzy

 1. Uwielbiam tapety, w każdym pokoju mam wytapetowaną jedną ścianę :))
  Ciekawa jestem bardzo, na jaką Ty się zdecydujesz :) Inspiracje fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się fototapety

  OdpowiedzUsuń
 3. To wprowadza zycie do pokoju ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o to już dziś drugi post, który widzę w necie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te czarne piórka są śliczne. :) Ogólnie podziwiam się, że sama się wzięłaś za malowanie. Ja bym się bała, że coś schrzanię. :P
  http://whatisinthehat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnia jest przepiękna

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...