czwartek, 19 listopada 2015

Zimowe inspiracje - coraz bliżej święta, coraz bliżej święta

Zimowy i świąteczny klimat udziela mi się coraz bardziej. Wszystko za sprawą wszechobecnych dekoracji świątecznych w sklepach czy reklam telewizyjnych. Uważam, że to trochę szaleństwo, że tak szybko przygotowujemy się na nadejście tego pięknego okresu i wolałabym, by te wszystkie dekoracje pojawiały się potem, by towarzyszyła temu większa magia. Niestety jest jak jest, komercja bierze górę i człowiek czy chce czy nie, musi się temu poddać. Postanowiłam więc zrobić post z inspiracjami zimowymi, które uwielbiam przeglądać. 

Nie mogę się napatrzeć na te wszystkie piękne dekoracje. Najlepsze w nich jest to, że nie potrzeba dużego nakładu pracy, by uzyskać piękny i efektowny przedmiot. Zimowe paznokcie również mają swój klimat. Mnie w świętach jednak najbardziej urzekają piękne, kolorowe światełka i sama nie mogę się doczekać, kiedy zacznę dekorować choinkę w domu i drzewka na dworze. Jeżeli jednak rękami i nogami zapierasz się przed nadejściem zimy, mam też coś dla Ciebie! Potrójny kolaż wakacyjny, który przyniesie choć odrobinkę ciepła choć dla oczu. Ile dałabym, by mieć fundusze na zakup apartamentu, np. od http://www.burco.pl/ i jeździć na wczasy wtedy kiedy tylko miałabym na to ochotę. Nie martwić się terminami czy pogodą, tylko spakować się i jechać po prostu do siebie.

Lubicie świąteczne inspiracje/dekoracje/reklamy czy uważacie, że to dzieje się zbyt szybko?

12 komentarzy

 1. Uwielbiam dekoracje świąteczne i właśnie dzięki reklamom i wystawom sklepowym budzi się we mnie klimat Świąt :) W tym roku widziałam jeszcze mało ubranych sklepów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba czas wyciągnąć lampki! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ się świątecznie poczułam, cudne inspiracje. Zachwyciły mnie paznokcie.... są niesamowite :)))
  Nie przeszkadzają mi świąteczne klimaty o tej porze, aby nie przed 1 listopada :)

  OdpowiedzUsuń
 4. laski cynamonu i te paznokcie super

  OdpowiedzUsuń
 5. Laski cynamonu obowiązkowo..lampki i choinka...mmm:) uwielbiam Boże Narodzenie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to już nawet prezenty mam kupione:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale mnie nastawiłaś świątecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Boże jak ja uwielbiam ten klimat. Dla mnie jest w sam raz

  OdpowiedzUsuń
 9. ja tez już się powoli wkręcam :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam świąteczne reklamy

  OdpowiedzUsuń
 11. Również uważam, że za szybko wszystkie dekoracje pojawiają się na ulicach, ale nie zmienia to faktu, że uwielbiam świąteczne dekorację <3

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...