czwartek, 3 listopada 2016

Samochód - którym pojechać do ślubu?

Kwestie związane z wyborem odpowiedniego samochodu do ślubu zostawiłam swojemu narzeczonemu. Wydaje mi się, że to w 100% męskie zajęcie.W końcu nie od dziś wiadomo, że mężczyźni przykłądają do nich bardzo dużą wagę, a niektórzy nazywają je nawet imionami i traktują najlepiej jak tylko potrafią. Jeżeli o mnie chodzi, ja nie mam żadnych wymagań, co do modelu, marki czy koloru, w pełni zdaję się na Roberta.

Bardzo podoba mi się, kiedy wybór samochodu uwarunkowany jest czymś więcej, niż tylko jego wyglądem. Bardzo często zdarza się, że mężczyżni, którzy na co dzień są kierowacami zawodowymi i jeżdżą po Polsce czy za jej granicami tirami, takim właśnie pojazdem jadą również do ślubu. Zdarza się też, że Para Młoda jedzie do ślubu wozem strażackim czy starymi autami, jak np. kultowy juz fiat. Czasem zastanawiam się, czy warto jest inwestować duże pieniądze w wypożyczenie jakiegoś samochodu? Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na inny cel? My zastanawiamy się, czy nie pojechać do ślubu samochodem mojego narzeczonego. Jest to samochód względnie nowy i wygląda całkiem reprezentacyjnie. Czasem auto można po prostu kupić. Zdaję sobie sprawę z tego, że ślub z weselem to bardzo duży wydatek, a kupno nowego samochodu w tym okresie, byłby możliwy tylko wtedy, kiedy któreś z Was wygrałoby na loterii, ale... Czasem kupujemy samochody wcześniej, więc warto pomyśleć o nim pod kątem ślubu i dbać o niego najlepiej, jak tylko potrafimy, by tego dnia prezentował się pięknie. Na stronie http://autakrajowe.com.pl/ jest bardzo wiele fajnych samochodów. Firma zajmuje się detaliczną oraz hurtową sprzedażą samochodów. Moi znajomi coraz częściej decydują się na jazdę do ślubu swoimi samochodami i wydaje mi się to bardzo ekonomicznym i rozsądnym pomysłem.

A Wy czym jechaliście do ślubu? A może macie ten wybór przed sobą?

9 komentarzy

 1. Ja mam to szczęście, że mój tata ma takiego pięknego Mercedesa z 1950 roku :) Sam go odnawiał i nie wyobrażam sobie do ślubu jechać innym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten temat jest jeszcze długo przede mną :) Ale niewątpliwie jest to ważna sprawa, aby wybór był idealny i wpasował się do całej ceremonii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety jeszcze ślubu nie miałam i jeszcze daleko mi pewnie do tego. Jednak kwestia samochodu jest ważna. Podoba mi się jak samochody sa ozdobione w kwiaty ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam jeszcze wybór przed sobą, ale stawiam na coś skromnego dla mnie troszkę jazda jakąś karetą to troszkę przesada :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałam ślub już dawno, a auto jedno z lepszych jakie wtedy były, ale nie pamiętam marki. Nie była to jednak żadna limuzyna, ani nic dziwnego/ekstrawanckiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. mój chłopak ma ładną limuzynę i nawet wiózł już dwie zaprzyjaźnione pary do ślubu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za niecały miesiąc się pobieramy, ale jedziemy zwykłym oplem vectrą mojego taty ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja chętnie bym pojechała jakimś wypasionym egzotycznym samochodem, ale z drugiej strony to trochę taki niepotrzebny wydatek :D w końcu to tylko do kościoła i na sale, max godzina jazdy :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy16:10:00

  Ja właśnie za 2 lata biorę ślub i pomału zaczynam już planować i interesować się tego typu imprezami. Myślałam, aby do ślubu pojechać swoim samochodem ( o ile będzie jeszcze za 2 lata na chodzie :D ) i po prostu ładnie go sama przy dekorować jakimiś fajnymi dekoracjami np. z aliexpress lub allegro. Może mogłabyś mi polecić gdzie można zakupić dekoracje na samochód :) ?

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...