O mnie

Nazywam się Natalia i mam 25 lat. Jestem licencjatką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej mającą nadzieję na pracę w tym zawodzie. Jestem też magistrem pedagogiki opiekuńczej z socjoterapią. Mieszkam w malowniczej miejscowości położonej w województwie warmińsko-mazurskim. Moje zainteresowania to głównie muzyka, śpiew, nowinki kosmetyczne i wnętrzarskie. Miejsce na sport także się znajdzie, jednak niestety bardzo często jedynie jako kibic przez telewizorem.

Kontakt mailowy: natalyyjka@wp.pl

* * *

O BLOGU:

Został założony 4 marca 2013r. Na blogu recenzuję różne rzeczy, od kosmetyków po dodatki. Zamieszczam także artykuły pielęgnacyjne, wpisy wnętrzarskie, posty lifestylowe i paznokciowe, a także projekty DIY.

* W styczniu 2015 blog znalazł się w brązowej 50 najpopularniejszych blogów kosmetycznych >KLIK<
* W styczniu 2016 blog znalazł się w srebrnej 50 najpopularniejszych blogów kosmetycznych >KLIK<Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, proszę o kontakt na wyżej wymieniony adres email.


6 komentarzy

 1. Idzie Ci bardzo dobrze i masz juz spora garstke stalych czytelnikow :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog! Masa racy ale jaki efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. odkrylam Cię dzisiaj ale z zaciekawieniem czytam ...i wrócę do Ciebie....

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny blog i rewelacyjne zdjęcia :) Jaka szkoda, że tak daleko mieszkasz :(

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarze i opinie, które niewątpliwie mobilizują mnie do tworzenia dla Was i sprawiają, że mam poczucie, że to co robię ma sens. To wiele dla mnie znaczy!