sobota, 29 sierpnia 2015

Kringle Candle - Fresh lilac - świeży bez

Cześć. Z rana przygotowałam dla Was szybki pościk z recenzją wosku Kringle Candle. Jest to wosk, który bez namysłu włożyłam do wirtualnego koszyka, ponieważ uwielbiam ten zapach i mam z nim miłe skojarzenia. Mowa o wosku Fresh Lilac, czyli po prostu o zapachu bzu, który przywędrował do mnie z Goodies.pl.

Moja opinia:
Mimo, iż jest to wosk wiosenny, bo samo kwitnięcie kwiatów przypada na miesiąc maj, to ja bardzo chętnie palę go teraz. W maju wącham bez w naturalnej, kwiatowej postaci, a o tej porze roku, kiedy jesień powoli przybywa, mogę rozkoszować się woskiem Fresh Lilac. Na zdjęciu wygląda trochę jakby wosk był w białym bzie, a to tylko moja hortensja.Jest to zapach niezwykle autentyczny, nie wyczuwam w nim ani grama chemii. Pozwala mi się zrelaksować i myślami powrócić do pięknej wiosny, pory, w której wszystko budzi się do życia. Wosk Kringle Candle podzielony jest na 5 części. Ja do swojego pokoju kroję 1/5 jeszcze na pół, by zapach był subtelniejszy i delikatniejszy. Na zamkniętą przestrzeń, szczególnie nie wielce dużą, taki kawałek zdecydowanie wystarczy, a dzięki temu będą mogła się nim rozkoszować znacznie dłużej.

Lubicie zapach bzu? Znacie ten zapach?

20 komentarzy

 1. Musze go kupić, uwielbiam zapach bzu. Ja jak na razie kupiłam jeden ich wosk o zapachu TRANQUIL WATERS do złudzenia przypomina mi zapach z YC soft Blanket. Mam wrażenie, ze te woski są o wiele mocniejsze od YC no i pojemnościowo większe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam zapach bzu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy zapach i piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie to zupełnie nie bzowy zapach :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie jak najbardziej bzowy. Ale kupiłam Peony z myślą o pięknych piwoniach, a czuję dzika róże - także tu rozczarowanie. Niebawem o nim napiszę.

   Usuń
 5. Lubię zapach bzu... lecz tego wosku nie miałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. coś dla mnie, do tego wydajny, kocham zapach bzu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapach bzu uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo lubię zapach bzu! :) więc pewnie przypadłby mi do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapach mógłby mi się spodobać ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze nie mogę się doczekać maju i bzu :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam takie zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wręcz uwielbiam zapach bzu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak ja lubię zapach bzu, to chyba zapach który rzeczywiście najbardziej kojarzy się z wiosną zwłaszcza z majem. Fajnie, że w tym nie czuć chemii i można sobie jeszcze raz przypomnieć ten aromat :)

  OdpowiedzUsuń
 14. tez chce nabyc batj body works :P

  OdpowiedzUsuń
 15. bardzo lubie taki zapach, kojarzy mi sie z wiosenna sielanka :)

  OdpowiedzUsuń
 16. zapach musi być piękny<3
  Jeśli masz czas poklikaj proszę w linki u mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jej ale ja uwielbiam bez. Szkoda ze tak szybko przekwita

  OdpowiedzUsuń
 18. Uwielbiam zapach bzu! Zawsze w maju lubię wieczorem przesiadywać na podwórku i "zbierać nosem" zapach kwiatów bzu z powietrza (jakoś wieczorem czuć aż przesycone powietrze kwiatowymi aromatami) :D

  Ten wosk jest na mojej woskowej wishliście :D

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...