poniedziałek, 10 sierpnia 2015

W obiektywie - "mam Cię!"

Cześć. Ostatnio, korzystając z naprawdę pięknej pogody, znowu wyszłam na zdjęcia. Słońce świeciło niemiłosiernie mocno, dlatego niektóre były dziwnie prześwietlone, więc nie będę ich Wam pokazywała, ale z większości jestem zadowolona. Nie wiedziałam, że motyle tak sobie ukochały moje cynie - było ich tam pełno, a ja miałam dobre pole do manewrów, choć z początku trudno było mi zrobić im zdjęcie makro i przy okazji ich nie wystraszyć, dlatego stąd powstał tytuł notki "Mam Cię!". Najpierw zaprezentuję Wam moje dwa ulubione zdjęcia, a potem wszystkie pozostałe.

Moje pierwsze ulubione zdjęcie zostało ulubionym za sprawą kolorów. Na tym zdjęciu są jakieś inne niż na pozostałych, poza tym samo ujęcie też mi się podoba. Jeżeli chodzi o drugie zdjęcie, to miałam nieco inne, bardziej na wprost, ale gdzieś mi się zapodziało. Zostaje zatem do pokazania podobne, na który bardzo podoba mi się rozmyte tło i żywe kolory.
 
 

 


A na koniec bonus pogodowy, czyli temperatura jaka towarzyszyła mi podczas robienia zdjęć. Było nieznośnie gorąco, a teraz jest już bardzo pochmurnie i deszczowo - nie wiem co gorsze. Najwyższa temperatura jaką zaobserwowałam to 45 stopni.


A jaka pogoda jest dziś u Was?

* * *

Staram się korzystać z wakacji jak tylko się da. Każdy tydzień mniej więcej mam rozplanowany w jaki sposób go spędzę. W ostatni tydzień wakacji znów przyjeżdżają do mnie dzieciaki, które też nie próżnowały. Marysia była między innymi na obozie w wiosce Bullerbyn. W ogóle wszelkiego rodzaju obozy dla dzieci są  według mnie świetnym sposobem na zorganizowanie im wolnych dni w wakacje. Lepiej wysłać dziecko na obóz, na którym nauczy się czegoś nowego, pożytecznego, może nawet stanie się to jego nową pasją, niż pozwolić mu spędzić wakacje wgapiając się w telewizor czy komputer. Kiedyś było inaczej - żałuję, bo sama chciałabym jeździć na takie obozy, które teraz są bardzo ogólnodostępne. Ja wybrałabym się do angielskiej wioski http://angloville.pl/obozy-jezykowe/dla-mlodziezy/. Wydaje mi się to wspaniałą okazją do nauki języka angielskiego, który jest nam bardzo potrzebny w różnych styuacjach życiowych.

25 komentarzy

 1. Bardzo ładne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne zdjęcia! Lubię makro:)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia, nigdy wcześniej nie widziałam motyla, który wygląda jak liść.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny motylek <3
  Uwielbiam zdjęcia kwiatów z makro <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudowne zdjęcia, po prostu piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne zdjęcia. Skrzydełka tego motula wyglądają niczym liść! Ale mistrz kamuflażu ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia :D Bardzo fajnie się oglądało. A u mnie teraz też już się coraz cieplej robi ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Motyle są przepiękne ale wiemy, że niektórzy się ich boją :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładne cynie :)
  Co do mojego plotka to zamierzam kupić byliny ktoee to zakryja liśćmi o się rozrosna

  OdpowiedzUsuń
 11. urzekły mnie zdjęcia słonecznika! są nieziemsko dobre!

  OdpowiedzUsuń
 12. śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 13. To 4 zdj. ze słonecznikiem jest fajne. U mnie w sobotę było 41 stopni i to o godz. 15.

  OdpowiedzUsuń
 14. bardzoo ładne letnie zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne zdjęcia w sobote było bardzo gorąco. Pogoda byla nie do wytrzymania.

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne zdjęcia! Rozmyte tło uwielbiam, to wiesz :D

  Ja też chciałam jeździć dawniej na obozy, ale jeszcze nie było takiego wyboru! :D (niesprawiedliwość :D)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zdjęcia super :) U mnie najwięcej było 51 stopni szok. Szkoda, że jak byłam młodsza nikt nie myślał o takich obozach.. Moja 15 letnia kuzynka teraz na obozie młodzieżowym w Bułgarii, fajnie ma dzisiejsza młodzież..

  OdpowiedzUsuń
 18. super zdjęcia! :D ten motyl wygląda jak liść :pp

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...