czwartek, 15 października 2015

Exclusive Cosmetics - maseczka kolagenowa w płatku fizelinowym

Dawno nie recenzowałam żadnej maseczki, więc korzystając z okazji, że ostatnio jakąś zużyłam, postanowiłam naskrobać kilka słów na jej temat. Mowa o kolagenowej masce w płatki fizelinowym do twarzy marki Exclusive Cosmetics.


Maska zamknięta jest w podłużnym i wąskich kartonikowym opakowaniu. W środku znajduje się srebrne opakowanie z płynem, w którym jest cała maska. Jak pewnie się domyślacie, ma ona kształt twarzy tj. ma wycięte dziurki na oczy, nos buzię. Jest to maska w formie fizelinowego płatka z fitokolagenem, ginko biloba i algami.


Nakłada się ją bardzo łatwo i szybko. Maska dobrze trzyma się twarzy, nie zsuwa się, choć ekstremalnie ruchliwych czynności nie radziłabym z nią na twarzy wykonywać. Trzymałam ją na twarzy ok. 20-25 min. Następnie wklepałam mokrą zawartość, która pozostała na mojej twarzy i poszłam spać. Warto nadmienić, że maska po zdjęciu była nadal mokra. 


Gdy się rano przebudziłam pierwsze kroki pokierowałam do łazienki. Twarz wyglądała na odżywioną, promienną, jakby młodszą i przede wszystkim nawilżoną. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki dzięki niej uzyskałam i jeżeli gdzieś ją spotkam - chętnie kupię. Jej cena, z tego co się zorientowałam, waha się w granicach 10 zł. Ogólnie i krótko mówiąc: POLECAM.

W chwilach kiedy trzymam na twarzy maseczkę, mam czas na odpoczynek i czas, by pomyśleć o czymś przyjemnym. Kiedy za oknem taka nieciekawa pogoda (rano było u mnie -5 stopni) to myślami wracam do tych ciepłych dni. Chciałabym mieć jakiś domek w urokliwym miejscu, ktory w takich chwilach byłby moim azylem. Świetnie byłoby także móc otworzyć własną działalność, być sobie szefem, pracować po swojemu. Jeżeli ktoś z Was rozmyśla o tym tak samo jak ja, polecam mu stronkę http://www.jestem-rentierem.pl/. Znajdziecie tu wykaz wszystkich lokali do wynajęcia ze wszystkimi potrzebnymi informacjami jak: termin najmu, cena czy lokalizacja. A tak trzymając się tematu, to czy któraś z Was prowadzi własną działalność? 

 Lubicie maseczki w formie płatka na całą twarz?

19 komentarzy

 1. Nigdy nie widziałam tych maseczek w sklepie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzadko mam cierpliwość do takich masek :) tej nigdy nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. wolę własnoręcznie kręcić maseczki, ale takimi też nie pogardzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię maski w płacie z tego względu, że przy nich faktycznie trzeba odpocząć. Z maską w kremie zawsze znajduję sobie coś dodatkowego do zrobienia, a z ta mogę a wręcz muszę spokojnie poleżeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy12:42:00

  ciekawa maska ;D
  kiedyś miałam taką maseczkę w formie płatka na twarz i była całkiem fajna ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tylko raz miałam taka maskę w płacie, nie pamiętam nazwy marki teraz, ale pamiętam jak byłam sceptycznie nastawiona a okazała się dosłownie mega, buźka była po niej świetna, także ja też bym się chętnie jeszcze skusiła na jakiś płatek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie domowe spa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. z chęcią bym kupiła sobie taka maseczkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam ochotę wypróbować tę maseczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. powiem Ci , że takiej w płatku jeszcze nie miałam, choć przepraszam przypomniałam sobie - miałam z Orientany, ale nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię

  OdpowiedzUsuń
 11. Sama jestem ciekawa i nigdy nie widziałam tej maski;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie miałam tej maski kolagenowej:)

  OdpowiedzUsuń
 13. nie przepadam za tego typu maseczkami

  OdpowiedzUsuń
 14. takiej maski jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Maseczki to świetna sprawa od czasu do czasu uwielbiam sobie jakąś nałożyć i się odprężyć :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Najbardziej lubię glinki, takie maseczki średnio na mnie działają :)

  OdpowiedzUsuń
 17. pewnie! :) lubię tego typu formy maseczek :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...