czwartek, 8 czerwca 2017

Yankee Candle - Sweet Pea - słodki groszek

Rozkręciłam się z paleniem wosków i świec na dobre. Teraz każdy poranek zaczynam od poznawania nieznanego mi jeszcze zapachu. Kolejka jest dość duża, więc zrobi się tu naprawdę pachnąco. W Internecie pełno jest opinii na temat wosku Yankee Candle Garden Sweet Pea, jednak co z jego bratem z kolekcji simply home Sweet Pea? Równowaga musi być, więc przybywam z opinią na jego temat.


Moimi ulubionymi woskami są woski owocowe, jednak to nie oznacza, że w ogóle nie palę tych kwiatowych. Otóż zdarza się to, jednak nieco rzadziej. Dziś na tapetę biorą zapach słodkiego groszku. Rzadko zdarza się, by wosk Yankee Candle składał się tylko z jednego zapachu, jednak doceniam to rozwiązanie, ponieważ...


Zapach słodkiego groszku jest bardzo delikatny i romantyczny. Ma dużo słabszą woń niż Garden Sweet Pea, co nie oznacza, że jest mało wyczuwalny w powietrzu. Otóż czuć go i to dobrze, jednak woń jest bardziej subtelna, co sprawia, że wydaje się słabsza. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdybym miała dwa takie same woski, to po co byłyby mi one? Nigdy nie miałam okazji wąchać słodkiego groszku na żywo, jednak wcale nie żałuję, ponieważ ten wosk mi to na pewno rekompensuje. Oczywiście fanie byłoby znać jego naturalną woń chociażby po to, by porównać ją do tej, zamkniętej w małej tarcie, jednak póki co nie zanosi się na to, więc zdecydowanie zadowolę się tym pięknym, niebieskim krążkiem. Możecie go kupić na Goodies.pl za 9 zł.

Krótka informacja, która może się komuś przydać. Skandia - czy nazwa tego towarzystwa ubezpieczeniowego coś Wam mówi? Jeżeli nie, możecie się cieszyć, jeżeli tak, to pewnie znacie je z tej gorszej strony. Cała sprawa rozchodzi się o niefortunny zapis o opłacie likwidacyjnej. Kancelaria Lex http://www.polisolokaty.com/oplaty-likwidacyjne/skandia/ prowadzi sprawę domagając się zwrotu nieproporcjonalnie wysokich kosztów przywłaszczonych przez towarzystwo ubezpieczeniowe w związku z rezygnacją umowy przez swoich klientów. Jeżeli ta sprawa dotyczy kogoś z Was, to warto się zapoznać z tematem.

Znacie zapach słodkiego groszku? A może tak jak ja poznaliście go dopiero odpalając wosk Yankee Candle?

21 komentarzy

 1. Koniecznie muszę go poznać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłaś mnie! Jestem ogromną fanką garden sweet pea i koniecznie muszę wypróbować też tego. Uwielbiam palić woski, choć najczęściej palę non stop jeden zapach, aż do znudzenia i dopiero szukam innego :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. zapach bardzo ładny, ja go lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to jeden z moich najukochańszych zapachów Yankee

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio kupiłam sobie podobny, tylko o nazwie Garden Sweet Pea, jeszcze go nie sprawdzałam ale mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu :) Nadchodzi jesień, więc woski będą teraz zdecydowanie częściej palone, z czego bardzo się cieszę, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. NIE ZNASZ GROSZKU PACHNĄCEGO NA ŻYWO? :D No co Ty gadasz :D

  Jak chodzi o sam wosk to nie miałam go, ale na razie Garden Sweet Pea mi wystarcza :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Musi ślicznie pachnieć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że nie mogę palić wosków ponieważ moje drogi oddechowe tego nie lubią :(

  OdpowiedzUsuń
 9. nie znam tego zapachu, interesujący

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapach z pewnością znajdzie się w moich woskowych zapasach ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapewne zapach jest wspaniały ! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak ja dawno nie paliłam w kominku :/

  OdpowiedzUsuń
 13. O! Koniecznie muszę dorwać ten wosk :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy00:48:00

  Ja także powoli wkręcam się w palenie świec szczególnie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeden z moich ulubionych zapachów od Yankee :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie pomyślała bym,że można dostać wosk o zapachu zielonego groszku! Ale sam zapach uwielbiam niemal tak samo jak smak groszku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo w zasadzie piszę o zapachu słodkiego groszku (kwiaty), a nie zielonego.

   Usuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...