poniedziałek, 14 maja 2018

Jak szybko i łatwo zwrócić swoje zakupy?

Chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru? Za pośrednictwem zwracam.pl wygenerujesz niezbędne dokumenty a nawet zamówisz kuriera po odbiór paczki z Twojego domu/pracy. To bardzo proste. Wystarczy podać kilka niezbędnych informacji, a reszta roboty zostanie zrobiona za Ciebie.


Zanim zrealizujesz zwrot towaru zakupionego przez Internet, sprawdź, czy wciąż masz możliwość zwrócenia przesyłki. Możesz zrobić to na Zwracamy.pl. Musisz jedynie podać datę zakupu towaru, a system sprawdzi, ile czasu pozostało Ci na odstąpienie od umowy oraz odesłanie paczki. Ustawowo przysługuje Ci czas do 14 dni na rezygnację z zakupu oraz kolejne 14 dni na zwrot (odesłanie) zakupionego towaru. Niektórzy sprzedawcy jednak indywidualnie wydłużają ten termin.

Formularz zwrotu towaru, jaki znajduje się w serwisie, to proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci szybko, sprawnie i naprawdę wygodnie zrealizować zwrot i odesłać paczkę. Wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Gdy to zrobisz, wydrukuj dokument, a następnie dołącz go do zwracanej przesyłki. I gotowe! Za pośrednictwem Zwracam.pl możesz także przesłać bezpośrednio do sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wystarczy tylko zaznaczyć w formularzu odpowiednią opcję).

Korzystając z serwisu Zwracam.pl i realizując w ten sposób zwrot towaru zakupionego przez Internet, masz możliwość nie tylko uzyskania potrzebnych informacji oraz wygenerowania niezbędnych dokumentów. W tym serwisie zlecasz także przesyłkę, czyli fizyczny zwrot, nadanie, odesłanie towaru. Jak to zrobić? Wypełniając formularz zwrotu towaru wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję – Zamów kuriera. Innym rozwiązaniem jest nadanie przesyłki w jednym z punktów kurierskich lub punktów Poczty Polskiej. 
 
Często zdarza Wam się zwracać paczki, które zamówiliście?

15 komentarzy

 1. O ile mnie pamięć nie myli, to chyba z raz w życiu tylko cokolwiek zwracałam, ale warto wiedzieć o takim miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dobra opcja. Ja czasami zwracam, ale wtedy sie wkurzam.

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że istnieje taka przydatna i pomocna strona! Zwroty zdarzają mi się często, bo często zamawiam różne rzeczy przez Internet

  OdpowiedzUsuń
 4. zdarzyło mi nię nie raz zwracać zakupiony towar a następnie wymieniać na inny rozmiar. jeszcze nie korzystałam z tego serwisu jednak teraz zacznę. to duże ułatwienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. O dobrze wiedzieć, muszę o tym pamiętać, gdy będę chciała kiedyś coś zwrócić, bardzo pomocny post, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo praktyczny wpis. Właśnie czeka mnie zwrot towaru więc z tego skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dobrze ze sa takie strony. Czasami takie formalności z niektorymi firmami trwają w nieskończoność

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja wolę kupować stacjonanie. Lubię czuć materiał ubrań, wykonanie przedmiotów itp. Jednak zdaje sobie sprawę, że są przedmioty które są dużo tańsze albo dostępne tylko internetowo. Zwrotów jeszcze nie musiałam robić ☺

  OdpowiedzUsuń
 9. O nie wiedzialam ze cos takiego istnieje. Super sprawa

  OdpowiedzUsuń
 10. dzięki temu serwisowi niedawno zwróciłam niepasujące ubranie, nawet nie sądziłam że to wszystko pójdzie tak szybko i sprawnie. Fajnie że ktoś pomyślał o miejscu, w którym spokojnie można przeprowadzić cały proces wymiany/zwrotu towaru

  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatnie już gdzieś czytałam po tej stronie i myślę że to Fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdzieś ostatnio o tym czytałam i cieszę się że przypomniałaś mi o tej stronie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetna opcja ;) muszę zapisać tą stronke sobie do zakładek!

  OdpowiedzUsuń
 14. O, dobrze wiedzieć o takiej stronie. Nawet nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje, a kilka razy zdarzało mi się robić zwroty.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szczerze mówiąc to jeszcze nigdy nic nie zwracałam :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...