środa, 27 czerwca 2018

Vimed - dbaj o zdrowie w każdym wieku

Dbanie o zdrowie, to priorytet. A przynajmniej powinno tak być. Mając ogrom pieniędzy czy kochaną osobę u boku nie zdziałamy za wiele, jeżeli nasze zdrowie będzie szwankować. Na różnego rodzaju choroby jesteśmy narażeni od najmłodszych lat, dlatego tak ważne są profilaktyczne badania. Kiedy będziemy systematycznie się im poddawać jest większe prawdopodobieństwo, że szybciej zdiagnozujemy chorobę i będziemy mogli zacząć się leczyć. Ostatnio trafiłam na stronę vimed.pl. Jest to założone w roku 1997 Innowacyjne Centrum Medyczne, które otwiera drogę do zdrowego i długiego życia. Dzięki rozwiązaniom nowoczesnej medycyny można zregenerować organizm czy pozbyć się chorób i dolegliwości. Dysponując niewyczerpanymi zapasami energii, możesz cieszyć się życiem, tak jak na to zasługujesz.


W tym centrum możesz podjąć leczenie np. z zakresu chorób cywilizacyjnych. Do takich chorób zalicza się cukrzycę, AZS, łuszczycę, choroby przewodu pokarmowego, leczenie po zabiegach chirurgicznych, leczenie tarczycy, migreny czy depresji. 

Ponadto, w Vimed możesz wesprzeć swoją walkę o piękną sylwetkę. Ten zakres leczenia obejmuje odchudzanie kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży, modelowanie sylwetki - cellulit i grube uda.  Nadwaga i otyłość to złożone problemy metaboliczne, które nie poddają się łatwo leczeniu. Od niedawna dostępne są zaawansowane i bezpieczne metody, które wykorzystują efekt synergii wynikający z działań wielopłaszczyznowych. Na tym polega dzisiaj mądre i skuteczne odchudzanie. Jeżeli szukasz metody leczenia nadwagi, która jest trwale skuteczna i nie akceptujesz już nieudanych prób odchudzania, terapia Fenotypowa jest dla Ciebie. Jeżeli musisz bardzo szybko schudnąć, skorzystaj z Terapii Ketogenicznej, która jest niezawodna w błyskawicznym odchudzaniu.

 Kolejna rzecz to odmładzanie i rewitalizacja. Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się, traci jędrność i zdrowy wygląd - to nic nowego, to naturalna kolej rzeczy i można się z nią pogodzić, ale można też coś zdziałać w tym zakresie. Anti-Aging - Odmładzanie i Rewitalizacja do tej pory kojarzyła się z zabiegami na twarz. Najpierw operacje plastyczne, później medycyna estetyczna, a ostatnio coraz więcej osób dostrzegło, że starzeniu ulega nie tylko skóra, ale także organy wewnętrzne. Serce płuca, wątroba, nerki, mięśnie i kości oraz naczynia krwionośne i wszystkie inne narządy i układy zbudowane są z pojedynczych komórek, które się starzeją. Terapia Fenotypowa, mobilizując komórki macierzyste, potrafi proces starzenia się znacznie spowolnić.


Centrum Vimed wspiera również młodych rodziców. Wszystko zależy od tego, jak rodzice przygotują się do rodzicielstwa. Od tego, jak dobrze to zrobią zależy zdrowie dziecka, ale także to, czy w ono w ogóle się urodzi. Leczenie niepłodności wykorzystujące naturalne, nieinwazyjne metody to przyszłość medycyny. Jednak także dla dzieci już urodzonych spersonalizowana medycyna stylu życia i Terapia Fenotypowa mają wiele do zaoferowania. Także dla kobiet po urodzeniu dziecka niezbędne jest profesjonalne wsparcie, aby można było powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Vimed stacjonarnie znajdziecie w takich miastach, jak Kraków czy Warszawa. Umówić się na wizytę można więc stacjonarnie,telefonicznie, bądź skorzystać z rezerwacji online.

13 komentarzy

 1. widzę, że Vimed to kompleksowa opieka. szkoda, że dostępny jest stacjonarnie tylko w 2 wybranych, największych miastach. może rozwinie się i pojawią się nowe placówki, zdrowie jest najważniejsze

  OdpowiedzUsuń
 2. Dbanie o zdrowie to jest chyba najważniejszy obowiązek, o którym zapominamy. Dobrze, że piszesz o takim miejscu jak to, gdzie możemy leczyć choroby cywilizacyjne. Mam wielu znajomych, czy osoby z rodziny, które mają albo AZS, albo cukrzycę albo choroby tarczycy. Ciężki temat ale warto się badać regularnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam o istnieniu tego centrum, sama z chęcią skorzystałabym z kilku opcji, które tu wymieniłaś, to zdecydowanie coś dla mnie. Szkoda, że mieszkam tak daleko od Warszawy, czy Krakowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. O takim centrum nie słyszałam, ale to fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słysze o takim centrum. Kila opcji naprawdę jest interesujących ;).
  A jak z cenami? Wysokie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę że to naprawdę bardzo fajne miejsce która kompleksowo może zadbać o nasze zdrowie i samopoczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo nie wiedziałam o jego istnieniu ;) Myślę, że to fajna forma dbania o siebie ;) Teraz na rynku jest całe mnóstwo różnych możliwości i super, bo każdy może dla siebie wybrać to, co mu najbardziej odpowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio bardzo zaniedbałam moje zdrowie i tym wpisem przypomniałaś mi, że konieznie musze udac się na badania. Nie słyszałam o tym centrum, szkoda że w moim mieśie go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja dzięki takim badaniem wykrylam guza, ktorego na szczescie usunięto mi w calosci i okazal sie byc tylko nowotworem lagodnym :)

  OdpowiedzUsuń
 10. oj muszę się wybrać do placówki, bo dawno nie była.

  OdpowiedzUsuń
 11. O zdrowie trzeba dbać stale, czas tak szybko mija, że zapominamy w natłoku obowiazków o badaniach, moze też nie chcemy pamiętać. Dobrze że są takie centra, gdzie możemy kompleksowo o siebie zadbać ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Słyszałam o tym centrum medycznym, bo jak wiesz ja z okolic Krakowa. Lubię korzystać z takich placówek, bo obsługa w nich jest o niebo lepsza niż w większości placówek funduszu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Żałuję, że nie ma w moim mieście takiej placówki. Dobra opieka w dzisiejszych czasach jest na wagę złota

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...