poniedziałek, 26 listopada 2018

Blix - aktualne gazetki - oferty sklepów na wyciągnięcie ręki

Niemalże we wszystkich sklepach dostępne są gazetki, które reklamują asortyment sklepu lub produkty, które dostępne będą w niedalekiej przyszłości. Gazetki te mają wszelkie markety spożywcze, hurtownie czy markety budowlane. Jest to wygodna opcja, ale... Dodatkowo jest to również zbędna makulatura. Jak zatem mieć dostęp do nich nie gromadząc przy tym zbędnych "śmieci"? Odpowiedź jest prosta i jest nią BLIXBlix jest to aplikacja na telefon, w której znajdują się najpopularniejsze gazetki promocyjne. Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Znajdziesz tam gazetki reklamowe do takich sklepów, jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Rossmann, Netto, Kaufland, Auchan, Pepco, KIK i wiele innych. Każda z tych gazetek jest do zobaczenia tam całkowicie za darmo.


10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ BLIX?

Po pierwsze, możesz śledzić aktualne promocje sklepowe bez wychodzenia z domu. Po drugie, wszystkie te gazetki dostępne są w jednym miejscu. Po trzecie, możesz zaplanować swoją listę zakupową, dzięki czemu aplikacja ta może stać się swojego rodzaju fajnym asystentem. Poza tym, niczego dzięki niej nie zapomnisz. Po czwarte, ilość sklepów, których gazetki można oglądać jest bardzo duża (ok. 100 sklepów z całej Polski). Po piąte, możesz wyszukiwać konkretny produkt dzięki wyszukiwarce. Po szóste, możesz stworzyć listę swoich ulubionych sklepów (opcja dodania gazetki do ulubionych, dzięki czemu będzie się ona wyświetlać zawsze na górze) i tym samym nie tracić czasu na przeglądanie gazetek, które Cię nie interesują. Po siódme, dodawane gazetki są zawsze aktualne i można obejrzeć je nawet ze sporym wyprzedzeniem (mam na myśli to, że np. dziś możemy oglądać gazetkę, której oferta pojawi się w sklepie dopiero pod koniec tygodnia).  Po ósme, jest to aplikacja całkowicie DARMOWA! Po dziewiąte, jest to aplikacja bardzo intuicyjna i nieskomplikowana, dlatego każdy poradzi sobie z jej obsługą. Po dziesiąte, zajmuje bardzo mało miejsca.
 
Sami widzicie, że bardzo dużo przemawia na korzyść tej aplikacji. Ja korzystam z niej już od kilku lat i jestem na bieżąco ze wszystkimi sklepowymi nowościami. Przy zmianie telefonu jest to jedna z pierwszych aplikacji, które instaluję. Całkowicie zrezygnowałam z papierowych gazetek, co jest również z korzyścią dla ekologii. Dodatkowo, dzięki niej zapisywanie listy zakupowej na papierze (co w moim przypadku często skutkowało zgubieniem kartki podczas zakupów lub w ogóle zostawieniem jej w domu) przechodzi już do lamusa - wiedzę na temat tego, czego w domu brakuje (np. chleba, napojów) masz zawsze przy sobie.

Korzystacie z aplikacji Blix? Jeżeli nie, to może teraz się skusicie?

7 komentarzy

 1. sama korzystam z takiej aplikacji, robię zakupy z "kartką" w telefonie i szukam najlepszych ofert. zapisuję co gdzie w danym dniu najlepiej się opłaca.

  OdpowiedzUsuń
 2. o takie oferty w jednym miejscu to lubię

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba nie widziałam wcześniej tej aplikacji i dlatego z niej nie korzystałam ;) muszę zerknąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba kiedyś słyszałam o tej aplikacji, ale nie miałam okazji jej używać, Z chęcią ją poznam, bo widzę, że jest dla takich osób jak ja

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też korzystam z aplikacji z gazetKami bo to znacznie ułatwia wyszukania wszystkiego czego się chce

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znałam wcześniej tej aplikacji. Akurat nie mam żadnej tego typu zainstalowanej więc wypróbuję na pewno, często przeglądam gazetki w poszukiwaniu promocji, jakżeby inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam gdzieś o tej aplikacji i ściągnęłam ją. Fajna sprawa - zawsze jestem na bieżąco ;0

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...