wtorek, 22 stycznia 2019

SmartTV – technologie przyszłości w Twoim domu

Szeroka paleta kolorów, unikalna jakość obrazu, bogate i szczegółowe obrazy, które sprawią, że każdy seans stanie się przygodą – to tylko niektóre zalety telewizorów zaprojektowanych w technologii QLED. Sprawdź sam i przekonaj się, jak żywe i głębokie mogą być kolory emitowane na ekranie telewizora.Technologia Quantum Dot – o tym powinieneś wiedzieć

SmartTV z ekranami QLED to topowa seria telewizorów od koreańskiego producenta. Zaawansowany wariant ekranów LCD, wykorzystujących technologię Quantum Dot, oferuje nową, nieznaną dotąd jakość obrazu i szeroką paletę kolorów z pokryciem barw na każdym poziomie jasności. Kropki kwantowe to mikroskopijne cząsteczki rozmieszczone między podświetleniem telewizora a filtrami kolorów, na które pada światło z diod LED. Część światła zostaje przepuszczona bez zmian, część zaś jest konwertowana na inną długość fal i odbierana jako światła niebieskie, zielone oraz czerwone. Dzięki zastosowaniu technologii QLED kolory podstawowe cechują się większym poziomem nasycenia, co sprawia, że paleta barw staje się szersza, a emitowany obraz charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów.

QLED TV – inwestycja dla wymagających

Najnowsze SmartTV zaprojektowane w technologii Quantum Dot rozpoznają rodzaj sygnału i automatycznie dostosowują paletę barw do transmitowanego obrazu. W przypadku wykrycia sygnału z szeroką paletą barw telewizor pokazuje pełnię swoich możliwości – kolory są żywe, głębokie, a głęboka czerń uwydatniona przez zastosowanie strefowego podświetlenia. Zaawansowany silnik Q Engine bez problemu poradzi sobie z odczytem plików z zaawansowanych kamer wideo czy płyt Blu-ray 4K UHD. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Q HDR 1000 emitowane obrazy są w pełni zoptymalizowane i realistyczne. Wysoka jakość ekspozycji detali i jasnych kolorów sprawia, że dostrzeżemy niuanse, które byłyby niemożliwe do wychwycenia na tradycyjnym ekranie.

SmartTV – futurystyczne rozwiązania w twoim domu

SmartTV to coś więcej niż telewizor. Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosował ekran do wyświetlania treści nawet wtedy, gdy telewizor jest wyłączony. Praktyczny tryb Ambient daje możliwość stworzenia obrazu otoczenia, dzięki czemu ekran upodobni się do ściany, na której wisi. Jesteś perfekcjonistą i chciałbyś zaaranżować salon w nowoczesnym stylu bez pominięcia najmniejszych detali? A może lubisz ład i harmonię? Dzięki funkcji Ambient Mode dostosujesz ekran wygaszonego telewizor tak, aby wyświetlał informacje pogodowe, wiadomości ze świata, kalendarz lub godzinę. Jeżeli lubisz urozmaicenia, możesz wykorzystać ekran jako cyfrową ramkę na zdjęcia, wybierając tryb pokazu slajdów.

Smart TV od Samsunga przyciągają uwagę minimalistyczną, bezramkową konstrukcją i precyzją wykończenia. To idealny wybór dla osób, które chcą poczuć powiew świeżości w swoim salonie i przekonać się, jak czyste i wyraziste mogą być treści emitowane na ekranie telewizora.

10 komentarzy

 1. mój telewizor ma funkcję SMARTTV ale wcześniej nawet nie zastanawiałam się co ona tak naprawdę oznacza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może z czasem, w sumie niedawno co kupiłam nowy, ledwie rok ma :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w domu i doceniam jego możliwości :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mnie kusi ten telewizor, tylko ta cena :(

  OdpowiedzUsuń
 5. za jakiś czas planujemy wymianę telewizora na nowy, możliwe że na ten się skusimy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa, ja sama mam smart tv i lubie dodatkowe funkcje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam telewizor z tą funcją od roku i powiem CI że naśmiałam się tydzień temu jak w końcu doszłam do tego, że mogę na niego ściągnąć aplikacje - haha. Tak to jest jak instrukcji się nie czyta i nie wie co się kupuje :D

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa propozycja, naprawdę

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie mam smart tv, tylko takiego "zwyklaka". Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni, bo jednak smart tv to jest genialny wynalazek :) Ekran stapiający się z otoczeniem? Brzmi jak magia :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Smart tv jest mega, sama mam i korzystam z wielu aplikacji na tv :D

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...