poniedziałek, 11 lutego 2019

Pobyt 7-dniowy na wczasach odchudzających – to ma sens!

Wczasy odchudzające to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę i zdobyć nowe doświadczenia. Na takich obozach naprawdę można zdobyć cenną wiedzę nie tylko w zakresie treningów, ale również zdrowego odżywiania.Wczasy odchudzające – pobyt 7-dniowy co daje uczestnikowi?

Odpowiednio zorganizowane wczasy odchudzające będą zapewniały uczestnikowi poza planem treningowym całodzienną opiekę trenera, wsparcie emocjonalne, a także zajęcia dodatkowe. Mowa np. o wykładach na temat diety i treningów. Sam pobyt 7-dniowy to już wystarczający okres by nauczyć się poprawności wykonywania ćwiczeń, a także nabrać dobrych nawyków żywieniowych. Do tego dochodzi jeszcze niesamowita dawka dobrej energii i zdrowa motywacja do dalszych działań. Nie można zapominać o oczekiwanych efektach za sprawą których zapisuje się na wczasy odchudzające. By je sprawdzić na początku i na końcu turnusu wykonuje się pomiary masy, a także analizy składu ciała. Istotne są również testy sprawnościowe, które wprost ukazują zrobione postępy.Wczasy odchudzające – pobyt 7-dniowy na świeżym powietrzu


Decydując się na wczasy odchudzające potencjalny uczestnik powinien brać pod uwagę kilka ważnych elementów. Jednym z nich jest miejsce odbywania się takiego obozu. Bardzo dobrą opcją, którą zdecydowanie jako pierwszą należy brać pod uwagę jest połączenie intensywnych treningów z przebywaniem na świeżym powietrzu. Taka aktywność bardzo dobrze wypływa na organizm, a także równowagę psychiczną. Okoliczności przyrody dają możliwość prawdziwego wypoczynku między poszczególnymi zajęciami, a także koją zajęte wieloma sprawami z życia codziennego zmysły.

Wczasy odchudzające – jak je znaleźć?

Wiemy już co daje taki 7-dniowy pobyt na wczasach odchudzających. Teraz przychodzi czas na znalezienie odpowiedniego organizatora wydarzenia. Można go szukać za pomocą tzw poczty pantoflowej, albo nowocześniej. Mowa tu oczywiście o sieci. W wyszukiwarkę należy wpisać hasło wczasy odchudzające i kliknąć w któryś z wyników wyszukiwania jak np. tutaj https://www.foxbootcamp.pl/odbierz-voucher/pobyt-7-dniowy. Takie działanie daje możliwość ogólnego rozeznania w tematyce. Warto za pomocą formularza kontaktowego, czy po prostu telefonicznej rozmowy dowiedzieć się więcej na temat obozu. Dobrze jest od razu zdobyć informację na tematy takie jak: kto prowadzi treningu, czy możliwy jest pobyt 7-dniowy (lub inny czas trwania), jak wyglądają miejsca noclegowe, a także posiłki i opieka medyczna. Wszystkie te aspekty są bardzo istotne i wiedza na ich temat pozwoli uniknąć nieporozumień.

33 komentarze

 1. Super propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. BARDZO PRZYDAŁBY MI SIĘ TAKI TURNUS, JUŻ WIELE RAZY MYŚLAŁAM, O ZROBIENIU SOBIE URLOPU ODCHUDZAJĄCEGO WŚRÓD OSÓB Z PODOBNYMI PROBLEMAMI DO MOICH

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł z takim turnusem. Wśród innych ludzi o podobnym celu łatwiej będzie się zmobilizować :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcialabym się wybrac na takie cos :) Moze udałoby mi sie zdobyc wiecej motywacji

  OdpowiedzUsuń
 5. ja to chyba jakies wczasy na przytycie bym musiala miec :D!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa propozycja :) na takim turnusie można dodatkowo się zmotywować i wymienić się doświadczeniami. Ja zamiast turnusu odchudzającego wybrałabym wyjazd z jogą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawa propozycja, jeszcze o takiej nie słyszałam wcześniej 🤔

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że dla osób które mają problem z rozpoczęciem diety i zrobieniem tego pierwszego kroku, to fajne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie wybrałabym się na takie wczasy, bo mam kilka nadprogramowych kilogramów. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to doskonałe rozwiązanie. Jestem jak najbardziej za!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak dla mnie to okropna propozycja :D Na wczasy jedzie się odpocząć, a nie na harówkę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sama z chęcią wybrałabym się na takie wczasy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę że jest to świetna sprawa i dobra motywacja dla osób mających nadwagę

  OdpowiedzUsuń
 13. Trochę mieszane uczucia mam co do takiego tygodnia. Raczej dwa tygodnie powinny być, by pokazać coś itp

  OdpowiedzUsuń
 14. O kurcze to chyba coś dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Myślałam nad takim obozem, pod kątem diety dr.Dąbrowskiej. Bardzo dużo motywacji dają takie obozy, zmieniają tok myślenia odnośnie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej :) na pewno warto się na taki obóz wybrać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Fajny pomysł na takie wczasy odchudzające. Przyznam, że zainteresowała mnie taka opcja możliwe że się wybiorę z koleżankami. Na wczasy wypoczynkowe później się postaramy wybrać :) gorąco pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie na modnenewsy.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobre nawyki to podstawa. Jeśli by mnie nauczył tego taki kurs to piszę się na niego :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Moim zdaniem taki tydzień to cudowny pomysł dla każdego, kto chce rozpocząć kurację odchudzającą.

  OdpowiedzUsuń
 19. Niedługo będę musiała się wybrać na takie wczasy :D Ja uważam, że to świetny pomysł jeśli ktoś chce schudnąć i nie ma motywacji do działania.

  OdpowiedzUsuń
 20. Przydałby mi się taki na co najmniej pół roku 😂😂😂

  OdpowiedzUsuń
 21. Hmm, nigdy nie słyszałam o takich "Wczasach". Niemniej jednak chętnie wybrałabym taką ofertę, może wprowadziłabym do swojego życia na stałe jakieś aktywności, których bym się tam nauczyła? :)

  OdpowiedzUsuń
 22. O dobre to dla takich osób . Super pomysł

  OdpowiedzUsuń
 23. Hmm bardzo ciekawe. To na pewno fajna sprawa dla wielu osób! 😊👍

  OdpowiedzUsuń
 24. Tydzień to chyba dość mało by wdrożyć w uczestników zdrowe nawyki, czy potem jest jakaś kontynuacja po powrocie do domu? Ale sam pomysł jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czyli coś idealnego dla mnie :-D

  OdpowiedzUsuń
 26. Wow, nie miałam zielonego pojęcia o istnieniu takich rzeczy. Już nawet wiem komu pokaże twój wpis, jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 27. Wow fajnie że organizowane są takie rzeczy 😍

  OdpowiedzUsuń
 28. myślę, że właśnie to wsparcie jest najważniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 29. Super, że są organizowane takie wyjazdy!

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja musze pomysleć o takich wczasach czasem popełnia się błędy żywiniowe nawet o tym nie wiedząc

  OdpowiedzUsuń
 31. Dla mnie to świetna opcja na reset i zmianę myslania👍😍

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...