czwartek, 24 października 2019

Złota biżuteria zawsze na czasie

Na przestrzeni lat moja miłość do złotej biżuterii ewoluowała. Kluczowym momentem były chyba zaręczyny. Ten najważniejszy pierścionek zagościł na moim palcu i przekonał mnie do złota. Od tej pory w mojej szkatułce przeważa złoto. Kto by pomyślał, że z wielkiej fanki srebra stanę się miłośniczką złota? Mówi się, że do złota trzeba dojrzeć i ja chyba właśnie kilka lat temu do niego dorosłam. Chciałabym jednak, by moja złota kolekcja wciąż się powiększała, więc szkatułka mogłaby wzbogacić się o...


ZŁOTY PIERŚCIONEK

Zazwyczaj noszę na palcu jedynie pierścionek zaręczynowy. Nie lubię nosić zbyt wielu pierścionków jednocześnie, dlatego jeżeli już jakiś mam, to stawiam na te "bogatsze" wersje. Mam tu na myśli większą liczbę kamyków, bo wielkie pierścionki na pół palca w ogóle mnie nie kręcą. Uwielbiam taką elegancję. Pierścionek z grafiki to taki mój typ, który chętnie nosiłabym na większe wyjścia. Jest cudowny!

ZŁOTA SKROMNA BRANSOLETKA

Bransoletek w moich zbiorach jest zdecydowanie najmniej. Kiedyś notorycznie je zrywałam zahaczając się o klamkę czy inne rzeczy. Jednak lubię założyć coś do pary z zegarkiem. Taka skromna i subtelna bransoletka byłaby idealnym dopełnieniem większości stylizacji zarówno na co dzień, jak i na romantyczny wieczór we dwoje.

ZŁOTE KOLCZYKI KOŁA

Kolczyki koła głównie kojarzą mi się z obręczami, które nosiło wiele dziewczyn, a rozmiarowo były wielkości połowy głowy. To z zawsze mnie odstraszało. Sama ich nie nosiłam, bo bałam się, że gdzieś się zahaczę i rozerwę ucho. Jednak złote kolczyki koła w nieoczywistej wersji, bardzo chętnie bym nosiła, szczególnie, że te z grafiki, bo mają świetne zapięcie i są bardzo oryginalne. Dwa koła o różnym wyglądzie: proste oraz fantazyjne tworzą zgrany team.

ZŁOTY ŁAŃCUSZEK Z ZAWIESZKĄ

Mam troszkę złotej i pozłacanej biżuterii, ale łańcuszka w niej brakuje. Motyw serc przez niektórych jest uważany za dość infantylny, ale ja go lubię. Fajnie odzwierciedlałby moją romantyczną duszę. I poważnie zastanowię się nad zakupem czegoś właśnie w tym stylu. 

A Wy lubicie nosić złotą biżuterię?

4 komentarze

 1. Ja praktycznie w ogóle nie noszę biżuterii ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja noszę i srebro ( w zdecydowanej większości ) i złoto. Kupiłam też ostatnio bransoletni ze stali szlachetnej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Złota biżuteria bardzo mi się podoba. Najchętniej sięgam po bransoletki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Złota biżuteria to coś dla mnie. Dawniej lubiłam srebro, ale od kilku lat stawiam tylko na złoto :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...