środa, 13 maja 2020

Dieta pudełkowa Be Diet Catering

W tym roku nie mamy co liczyć na typowe lato. Przez pandemię  wszystko będzie inaczej, co nie znaczy, że nie powinniśmy robić formy na lato. Można ją robić dla samych siebie - tak jest najlepiej. Nie ukrywam, że tak długie siedzenie w domu może się odbić dodatkowymi kilogramami, czego sama jestem przykładem. Ważne jest, by się w porę ocknąć i zacząć działać... Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa Be Diet Catering.


FIT CATERING DLA KAŻDEGO

Dieta pudełkowa ma to do siebie, że jest dobra dla każdego. Mogą z niej korzystać osoby z nadwagą, borykające się z nadprogramowymi kilogramami, z którymi chcą się rozprawić, ale także osoby z prawidłową wagą, które chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetną figurą na stałe. Utarło się, że dieta przypisana jest osobom "puszystym", ale jak widać nie ma nic bardziej mylnego. Kluczem do sukcesu, czyli pięknej sylwetki nie jest rezygnacja z jedzenia, tylko sięganie po zdrowe produkty na bazie których można przygotować posiłki do zbilansowanej diety, która dotyczy również osób szczupłych.

DIETA PUDEŁKOWA  BE DIET - BE DIET OPTIMAL. BE DIET VEGE I BE DIET VEGE + RYBA 


Dieta Be Diet Optimal przeznaczona jest dla osób, które cenią wygodę oraz różnorodność potraw. Składa się z 5 posiłków. Menu zostało ułożone przez dietetyków klinicznych. Podstawą jadłospisu są: chude mięso, ryby, owoce, warzywa, a także produkty zbożowe. Dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności, tj. 1000, 1300, 1500, 1800 i 2200 kcal.

Dieta Be Diet Vege, to fit dieta vege stworzona z myślą o laktoowowegetarianach. Są to osoby, które dopuszczają w swojej diecie spożywanie produktów mlecznych, jaj czy miodów. Składa się z 5 posiłków. W diecie tej oczywiście nie znajdziecie mięsa czy ryb, jednak zawarte w niej inne składniki dostarczają wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Dieta ta bazuje na warzywach, owocach i zbożach. Produkty mleczne czy jaja stanowią niewielką jej część. Dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności, tj. 1000, 1300, 1500, 1800 i 2200 kcal.

Dieta Be Diet Vege + ryby to dieta dla wegetarian chcących spożywać ryby. Składa się z 5 posiłków dostarczanych pod wskazany adres. Dieta ta jest gwarancją wartościowych posiłków. Mimo braku w niej standardowego mięsa (alternatywą dla niego są rośliny strączkowe lub tofu) dostarczają wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. Dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności, tj. 1000, 1300, 1500, 1800 i 2200 kcal.

JAK DZIAŁA CATERING DIETETYCZNY?

W pierwszej kolejności należy dokonać wyboru rodzaju diety (optimal, vege, vege+ryba). Możesz to zrobić samodzielnie lub skonsultować to z dietetykami - taką pomoc oferuje strona Be Diet Catering. Posiłki przygotują dla Ciebie profesjonalni kucharze. Zadbają o zróżnicowane i przede wszystkim zbilansowane posiłki, mając na uwadze właściwości odżywcze, ale również smak czy wygląd potraw. Kolejnym krokiem jest dostarczenie posiłków - Fit catering dojedzie bezpłatnie do Ciebie lub Twojego biura. Samochody rozwożące posiłki wyposażone są w chłodnie, więc wszystko dojeżdża świeże i na czas. Później zostaje już tylko smakowanie i cieszenie się wolnym czasem.

DOBRA DIETA Z DOSTAWĄ DO DOMU

Byłam na niejednej diecie. Wiecie kiedy najczęściej odpuszczałam? Kiedy nie wiedziałam już po miesiącu, jakie posiłki mam sobie przygotować danego dnia. Przeglądanie stron internetowych w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego zabierało masę czasu, tak samo, jak i przygotowanie tego. Z dietą pudełkową mamy ten problem z głowy. Nie musimy się martwić, że nie mamy danego składnika z jadłospisu, że nie mamy czasu na przygotowywanie posiłków. To się sprawdza, szczególnie gdy ktoś prowadzi intensywne życie zawodowe, a spędzanie czasu w kuchni i przygotowywanie posiłków nie jest jego domeną. Na stronie Be Diet Catering możecie sprawdzić na terenie jakich miast dowożone są posiłki.


9 komentarzy

 1. Fajna sprawa. Jak się samemu gotuje, to jest różnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam akurat wolę sobie sama gotować. Zwłaszcza teraz, gdy człowiek siedzi w domu i ma na to dużo czasu. Można ćwiczyć i odkrywać jakieś utajone zdolności kulinarne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne rozwiązanie dla zabieganych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa. Sama o tym jakiś czas temu myślałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki catering to mega wygoda, szczególnie dla mocno zajętych osób..no i można nauczyć się regularnego jedzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sprawa, sama zastanawiam się nad taką formą posiłków. Fajna opcja na zaoszczedzenie czasu, nawet jeżeli w obecnej sytuacji większośc z nas siedzi i pracuje w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I menu na cały tydzień załatwione bez gotowania :D Taka dieta pudełkowa to super rozwiązanie. Nie dość, że różnorodna, nie trzeba gotować, to jeszcze garów nie trzeba myć :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Kusi mnie bardzo taka dieta :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...