czwartek, 3 września 2020

Kampanie reklamowe w Afterweb | Google Ads/AdWords

Kampanie Google AdWords to jeden z najskuteczniejszych sposobów na promowanie swojej strony internetowej. Reklama ta umożliwia osiągnięcie najwyższych pozycji na stronach wyszukiwania. Agencja Afterweb (Wrocław) jest Certyfikowanym Partnerem Google, więc przy tego typu kampaniach firma czuje się jak ryba w wodzie. Jeśli marzy Ci się rozbudowa strony, zwiększona sprzedaż produktów lub usług czy też większa rozpoznawalność marki, to Kampanie Reklamowe w Afterweb są właśnie dla Ciebie. 


CO TO JEST REKLAMA GOOGLE ADS/ADWORDS?

Google AdWords, to system reklamowy, który umożliwia wyświetlanie linków sponsporowanych w wynikach wyszukowania, ale również na stronach partnerów w ramach programy Google AdSense. Jeśli zdecydujesz się na tego typu kampanie, Twoja strona internetowa będzie widoczna natychmiast dla potencjalnych klientów. Agencja Afterweb z Wrocławia specjalizuje się w skutecznym doborze kampanii reklamowych Google. Kampanie można wybierać dla każdego typu biznesu. Kampanie są profesjonalne i przyniosą ogromne efekty, które przełożą się na nowych klientów. Kluczową rolę pełni tu umiejętny dobór słów kluczowych, który dotrze do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

RODZAJE KAMPANII REKLAMOWYCH GOOGLE ADS

Agencja Afeterweb specjalizuje się w czterech rodzajach kampanii: Lini sponsorowane, remarketing, reklama Display i zakupy Google.
  • LINKI SPONSOROWEANE - są to reklamy tekstowe, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google. Są odpowiedzią na konkretne zapytania i słowa kluczowe wpisywane przez potencjalnych klientów. Jest to kampania uniwersalna i pasuje do każdej branży.  
  • REMARKETING - to reklama, która wyświetla się użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Ten typ reklamy pozwala na zbudowanie świadomości marki, ponowne dokonanie zakupów lub powrót do nierealizowanych zakupów.
  • REKLAMA DISPLAY - jest to rodzaj reklamy AdWords, który umożliwia wyświetlanie reklam na innych stronach w ramach sieci reklamowej Google. W ten sposób Twoja firma może pojawić się na znanych i lubianych stronach internetowych.
  • ZAKUPY GOOGLE - jest to reklama, która polega na wyświetlaniu produktów w wyszukiwarce Google w odpowiedzi na zapytania użytkowników. Reklama wyświetla się jako zdjęcie produktu wraz z ceną i nazwą.
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z KAMPANI GOOGLE ADS/ADWORDS

Kampanie reklamowe niosą ze sobą wiele korzyści, które pozytywnie wpłyną na naszą stronę. Kampanie są gwarancją błyskawicznego efektu, wiec jeśli zależy Ci szybkim dotarciu do potencjalnych klientów, to masz to jak w banku. Kolejną sprawą jest zwiększenie szans na sprzedaż. Efektem wyświetlania reklam jest pozyskanie nowych klientów. Budowanie rozpoznawalności marki to kolejny plus reklam. Szeroki wachlarz oferowanych usług wpływa na jej rozpoznawalność. Dzięki dobrze dobranym reklamom dotrzesz do ludzi zainteresowanych danym tematem lub produktem, więc budujesz w ten sposób wartościowy ruch na stronie. Dodatkowo jesteś ciągle na szczycie list wyszukiwań. 

Jeśli zaciekawił Cię temat reklam Google Ads/AdWords to powierz swoją stronę profesjonaliston - firmie Afterweb z Wrocłowia. Wypełniając odpowiedni formularz możesz otrzymać wycenę danej usługi.2 komentarze

  1. Nie słyszałam o tej stronie, dobrze, że takie profesjonalne strony są :)

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...