środa, 23 czerwca 2021

Stylowy mały salon z Sandow

Salon, to pomieszczenie, w którym rodzina wspólnie spędza najwięcej czasu. Oglądanie programów telewizyjnych, często wspólne posiłki (gdyż najczęściej z salonem połączona jest również jadalnia), granie w planszówki - to tylko kilka czynności, które na co dzień wykonujemy w naszych salonach. Warto więc zadbać, by ta przestrzeń była dobrze i stylowo rozplanowana. To może udać się z https://sandow.pl/.

 

KOMPLET WYPOCZYNKOWY

Bez względu na to, jaki metraż mamy do dyspozycji, wygodna kanapa to podstawa. Firma Sandow, w moim odczuciu, skupiła się na kompletach do mniejszych wnętrz. Mamy dość małe kanapy + fotele. Tym zestawom, choć są ciemne, nie można odmówić uroku. Obie kanapy są proste, ale jedna z większą nutką finezji. Pierwsza ma bardziej opływowy kształt i ciekaw podłokietniki. Kolory są uniwersalne i ozdobione poduszkami w w różnych kolorach na pewno dopasują się do każdego wnętrza.


 STÓŁ I KRZESŁA

Od dawna jestem zakochana w okrągłych stołach. Są zgrabne, zajmuję nie za dużo miejsca i też każdy kto przy nich siedzi ma więcej przestrzeni, chociażby na łokcie. Krzesła można wsunąć częściowo pod stół, co jeszcze zaoszczędzi naszą przestrzeń. Do bardziej kobiecego salonu jest np. piękny biały stół z pastelowo-różowymi krzesłami. Jest też coś bardziej uniwersalnego i zestaw black&white czyli biały stół i czarne krzesła. Oba warianty wyglądają super.

MEBLOŚCIANKI

Na sam koniec zostawiłam meblościanki. Nie lubię tych bardzo rozbudowanych.Wolę zdecydowanie te skromniejsze warianty. W moim guście najbardziej jest ta na zdjęciu nr 2. Ma fajne metalowe nóżki, a do tego tylko 2 małe półki wiszące. Dla mnie idealnie i w przyszłości, jeśli będę aranżowała swoją ścianę rtv (jak mąż zgodzi się w końcu na wyburzenie czegoś), to na pewno będzie to coś w takim stylu. Dla osób, które potrzebują więcej miejsca do przechowywania lepiej sprawdzi się meblościanka w "kolorze" imitującym beton. Pomieści zdecydowanie więcej.

Co jest Waszym must-have w salonie?

3 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...