czwartek, 15 lipca 2021

Srebrna biżuteria

Srebrna biżuteria ma bardzo dużo zwolenników. Wzorami nie odstaje od złota, a cenowo jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla portfela. Nic więc dziwnego, że jest kupowana zdecydowanie częściej. Swojego czasu nosiłam tylko srebrną biżuterię i miałam jej naprawdę dużo. Teraz tych wzorów jest jeszcze więcej. Są coraz bardziej oryginalne i na czasie. A będą jeszcze bardziej nietuzinkowe, gdy... Wykonacie je sami.

Jeśli macie troszkę zacięcia do hand made'u, to fajną opcją jest też zakup półfabrykatów i tworzenie własnej biżuterii, bo któż lepiej zna nasz gust niż my sami? Sklep internetowy 925.pl to hurtownia srebrnej biżuterii, a konkretnie miejsce, w którym kupisz profesjonalne półfabrykaty do własnoręcznego wyrobu biżuterii każdego typu. Dzięki nim wykonasz śliczne bransoletki, kolczyki i naszyjniki. 925.pl to odlewnia srebra, dla której liczy się jakość kruszcu, dlatego kupisz tam wyyłącznie wysokiej jakości srebro próby 925. Dzięki temu ozdoby, które wykonasz będą nie tylko efektowne, ale i wyjątkowe solidne oraz precyzyjnie wykończone. Co więcej, na pewno nie będą uczulały, jak półfabrykaty niewiadomego pochodzenia.

Lubicie DIY? Macie zdolności manualne?


2 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...