niedziela, 20 listopada 2022

Mazurro Coffee

 Dla niektórych (zakładam, że większości), poranek bez kawy nie ma racji bytu. Wiele osób nie potrafi zacząć dnia, jeśli najpierw nie zaparzą sobie filiżanki czy kubka tego dającego "kopa" napoju. Poza tym, to jedna z tych chwil dla siebie, kiedy po prostu możemy się "dobudzić". Choć nie jestem kawoszem, to i ja nie odmówię dobrej jakości kawie. Aromatycznej, o głębokim smaku. Sklep Mazurro https://sklep.mazurro.com/ dzięki swojej kawie da Wam namiastkę Włoch w Polsce. Każdy z nas zasługuje na to, aby w tym zabieganym świecie zatrzymać się na chwilę i oddać przyjemności. W Mazurro dostępna jest hurtowa sprzedaż kawy!

Ceniona na rynku marka Mazurro Coffee to przede wszystkim połączenie miłości do kawy z pasją do jej przyrządzania. Powstała w myśl stworzenia oryginalnego produktu, który pozwoli cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem, a zarazem zamieni codzienną rutynę jej spożywania w inspirujące przeżycie. Celem firmy od samego początku było stworzenie kompozycji idealnej – mieszanki, której nie ma na rynku, a do której szerokie grono pasjonatów, z pewnością chciałoby mieć dostęp. Długi czas przygotowań, wyboru odpowiednich ziaren, mnóstwo odwiedzonych plantacji oraz setki rozmów z pasjonatami i specjalistami pozwoliły jednak na skomponowanie tych wyjątkowych produktów. Stawiając na produkty Mazurro Coffee możesz na nowo odkrywać przyjemność z picia kawy. Kompozycje, które oferujemy naszym klientom to połączenie ziaren z różnych zakątków świata, które składają się na połączenie przełamujące wszystkie dotychczasowe schematy. Nasze produkty przygotowywane są od podstaw z pełną pasją i zaangażowaniem, co czyni markę wyjątkową na rynku!
 
Mazurro ma szeroką ofertę kaw, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Są to m.in.:
  • Mazurro Gold – 100% arabica dająca wyśrodkowaną intensywność. Mamy tu wyczuwalną mieszankę orzechów, przypraw korzennych i miodu. Przypomina smak toffi.
  • Mazurro Blue Marino – mieszana 85% Arabica i 15% Robusta. Przypominająca aromatem mleczną czekoladę, karmel i piernik. W smaku wyczuwa się również nuta owocowa. Najlepsza do kawy z mlekiem, jak również tradycyjnego espresso.
  • Mazurro Espresso – połączenie 70% Arabica i 30% Robusta. Propozycja dla osób ceniących sobie efekt, jakim jest pobudzenie do działania. Wyczuwalny smak i aromat gorzkiej czekolady, melasy oraz drzewa cedrowego. Doskonale nada się do przygotowania espresso lub klasycznego cappuccino.

 A Ty jaką kawę lubisz najbardziej?

2 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...