wtorek, 13 grudnia 2022

Lego City - idealny pomysł na prezent świąteczny

Lego, to małe klocuszki, które od naprawdę wielu lat królują wśród zabawek dla dzieci, ale i nie tylko. Podbiły serca również dorosłych. Sama jestem pod ich wrażeniem i nie tak dawno układałam swój zestaw Błędnego Rycerza z Harry'ego Pottera. Świetnie spędziłam przy tym czas, a uzyskany efekt cieszy moje oko do dziś. Lego wywołuje dużo emocji i jest bardzo angażującym pomysłem na prezent. Dziś chciałam pokazać Wam kilka fajnych zestawów Lego City.

Zestaw LEGO City posiada wszystkie niezbędne elementy do zbudowania pojazdów, a także odwzorowania życia codziennego na ulicach miasta. Gotowi jesteście na godziny niesamowitej zabawy? To do dzieła! Szeroki asortyment czeka właśnie na Ciebie lub Twoją pociechę!

Zestaw LEGO City można także wykorzystać do nauki zasad obowiązujących w życiu rzeczywistym. Budowanie ulic miasta sprawi, że Twoje dziecko pozna podstawowe zasady ruchy drogowego. Traktor, radiowóz, wóz strażacki z drabiną dostarczy informacji o tym na czym polegają konkretne zawody, co w przyszłości może pomóc dziecku przy wyborze ścieżki kariery. LEGO City – pojazdy do robót drogowych wykorzystajcie do nauki powstawania budynków. Jak widzisz, możliwości jest wiele - można miło spędzić czas podczas układania klocków, a dodatkowo jeszcze się czegoś nauczyć. Przyjemne z pożytecznym. 

Lubicie Lego?

1 komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...