wtorek, 23 kwietnia 2024

Bezpieczeństwo na budowie - systemy asekuracyjne i sprzęt budowlany

* Wpis sponsorowany / Bezpieczeństwo stanowi fundament spokojnego życia zarówno jednostek, jak i przedsiębiorstw. W dobie dynamicznie rozwijającej się technologii coraz większą rolę odgrywają nowoczesne systemy asekuracyjne. Jedną z wiodących firm w tej dziedzinie jest strumin.pl, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla zróżnicowanych potrzeb klientów w zakresie systemów asekuracyjnych i sprzętu budowlanego.

 
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z FIRMY STRUMIN:
 • Jakość - stal to specjalność firmy Strumin. To materiał, który poddawany jest obróbce z dużym znawstwem. By spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów firma przetwarza stop żelaza z węglem, by otrzymać produkt najlepszej jakości. Stat czarna oraz nierdzewna jest gwarantem najlepszej wytrzymałości. Dzięki temu na koncie firmy są już setki realizacji zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
 • Przystępna cena - firma posiada własne zaplecze maszynowe, co w znacznej mierze przekłada się zminimalizowanie kosztów i w ostatecznym rozrachunku na niższy koszt końcowy usługi. Firma ma własne hale produkcyjne wyposażone w suwnice oraz zaplecze pomocnicze i plac składowy, a także własną lakiernię proszkową.
 • Profesjonalne doradztwo - firma tworzy plany konstrukcyjne dla swoich klientów, które w kolejnym kroku są realizowane w oparciu o nowe, zaawansowane technologie. Firma nie stroni od skomplikowanych projektów i do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny. Strumin oferuje również "rozwiązania pod klucz", dzięki którym inwestorzy mogą odetchnąć z ulgą i powierzyć im prowadzenie swoich inwestycji.
 • Doświadczenie - firma posiada 10-letnie doświadczenie w branży i realizowała projekty w Polsce, jak i za granicą, tj. na terenach Europy Środkowej i Zachodniej. Kadrę Strumin stanowią architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji, spawacze, monterzy, ale też handlowcy i pracownicy biura.
   
 • Certyfikaty - Na koncie firmy znajdują się Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska oraz certyfikaty spełniające wysoko wyśrubowane normy spawalnicze. Wszystkie wytwarzane elementy stalowe i konstrukcje spełniają normy ISO.

SPRZĘT BUDOWLANY W OFERCIE STRUMIN, TO M. IN.:
 • Podesty - umożliwiają transport materiałów i sprzętu na plac budowy. Dzięki temu rozwiązaniu przeładunek materiałów jest bezpieczny i szybki. 
 • Szubienice, Linia życia, Spider - to systemy asekuracyjne przeznaczone do zapewnienia bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości.
 • Schodnie Modulo - jest to tymczasowy bieg schodowy przeznaczony do poruszania się  między poziomami roboczymi w taki sposób, by zapewnić najlepszą komunikację.
 • Siatki LiteMESH i System T. LiteMESH służy do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi budynków. Dodatkowo jest zabezpieczeniem prac na niższych poziomach. System T ma zapobiegać upadkom z wysokości. To połączenie dwóch siatek z szerokim i drobnym oczkiem. Mają one przechwytywać ludzi, duże przedmioty oraz drobne elementy, a nawet materiały półpłynne, takie jak zaprawy itp.
 • Wiata BHP - przeznaczona jest do tego, by podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy w miejscach, które wyznaczono jako stanowiska robocze.
Firma Strumin wyróżnia się na rynku swoim profesjonalizmem, innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Firma stale śledzi najnowsze trendy w branży oraz wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić swoim klientom optymalne rozwiązania. Bezpieczeństwo jest wartością nadrzędną, dlatego nie warto ryzykować jego utraty. Firma Strumin oferuje kompleksowe systemy asekuracyjne, które zapewniają nie tylko ochronę, ale także spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym technologiom i profesjonalnemu podejściu, Strumin jest partnerem godnym zaufania dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...