czwartek, 3 grudnia 2015

Tatuaże - książka do kolorowania

Kolorowanki wciągnęły mnie na dobre. Lubię sobie każdego wieczora usiąść i w ramach relaksu pokolorować jeden czy dwa rysunki. Ucieszyłam się, kiedy przyszła do mnie kolorowanka od Wydawnictwa Kaktus. Wcześniej sama wybrałam tematykę kolorowanki i mój wybór padł na Tatuaże.


Książka zawiera bardzo dużo obrazków, tych trudniejszych i łatwiejszych do kolorowania. Używam do tego cienkopisów oraz kredek Bambino. Cienkopisami koloruję drobne elementy, gdyż są na tyle cienkie, że bez wychodzenia poza linie udaje mi się pokolorować co chcę. Z kolei kredki Bambino są znacznie grubsze i kolorowania małych elementów nie wchodzi w grę, więc służą mi do kolorowania większych obrazków.


Na powyższym obrazku widać, że przy rysunku po lewej stronie, kolorowanie jest już w toku. Ubolewam trochę, że moje rysunki są do siebie bardzo podobne, gdyż liczba kolorów jakie mam w posiadaniu jest ograniczona. Mimo to świetnie się bawię i relaksuję. Książka wykonana jest z dość grubego papieru, przez który nie prześwitują cienkopisy, więc spokojnie można nimi malować bez obaw o zniszczenie rysunku po drugiej stronie.


Ostatnio dostałam kolejną kolorowankę od swojej bratowej, więc teraz naprawdę mam wybór i codziennie mogę kolorować inne obrazki, by nie wkradła się monotonia tematyczna. Polecam wszelkiego rodzaju kolorowanki, a jak ktoś nie ma czasu, to w to nie uwierzę. Na pewno w ciągu dnia znajdzie się te 15 minut, by totalnie zapomnieć o wszystkim i zrelaksować się przy kolorowaniu - to naprawdę fajna zabawa.

Lubicie kolorowanki antystresowe?

18 komentarzy

 1. Ostatnio ściągnęłam kilka kolorowanek z internetu, u mnie dziś też wpis z kolorowaniem :) Uwielbiam to robić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tych dla dorosłych nigdy nie miałam :) Czasem koloruje z moim chrześniakiem Pepy, Auta i inne Minionki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kupić sobie taka :)

  ___________________
  blog.justynapolska.com
  Fashion&makeup

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze kolorowanki dla dorosłych, ale coraz bardziej się nad nią zastanawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś czuję, że i u mnie się znajdzie taka książka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam tego typu kreatywne zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja niestety jeden obrazek potrafię kolorować 2 godziny :D Mam kilka sztuk kolorowanek, a od Mikołaja dostanę kolejne, więc będzie co malować :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny sposób na relaks i wyciszenie :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolorowanka antystresowa? LOL :D: )

  OdpowiedzUsuń
 10. Jako dziecko nienawidziłam kolorować, choć robiłam to bardzo dobrze. Dziś wiem, że to nie dla mnie, Buziak Kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 11. coś dla znerwicowanych codziennością, podoba mi się ta kolorowanka.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy17:06:00

  Planuję zakup jakiejś kolorowanki, aktualnie pobieram z Internetu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo lubię! Dziś nawet kupiłam sobie w kiosku kolejną mandalę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ostatnio tego typu książki stały się popularne i samą mnie na taką nachodzi, ale z tatuażami jeszcze nie widziałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Od czasu jak jest na nie takie bum to byłam już w empikach milion razy oglądac tego typu kolorowanki ale milioon razy wychodziłam bez, jakoś ie miałam sumieni wydać 15-20 zł na to, ale udało mi się zakupić bardzo przyzwoite wzory za 4 zł i tkże jest to z tych ,,antystresowych dla dorosłych'' no i także teraz koloruję :D
  __________________
  zapraszam :) miksologia-urodowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...