sobota, 14 lipca 2018

OrtoLingwa - Specjalistyczne Centrum Ortodoncji

Piękny uśmiech to marzenie każdego człowieka. Niektórzy mają to szczęście, że urodzili się z ładnymi zębami. Inni, by doprowadzić zęby do dobrego stanu muszą w to zainwestować. Jednak inwestowanie w siebie, to chyba jeden z najlepszych sposobów ulokowania gotówki. Nie od dziś wiadomo, że śliczny uśmiech dodaje nam pewności siebie, sprawia, że chętniej uśmiechamy się w towarzystwie i po prostu uchodzimy za bardziej pozytywne osoby. Nie ma się czemu dziwić! W końcu ja sama chętniej podeszłabym do roześmianej osoby, niż do ponuraka. W tej walce o piękny uśmiech może pomóc Ortolingwa - Specjalistyczne Centrum Ortodoncji. Dlaczego warto je wybrać?

 

ORTOLINGWA POSIADA WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ

Kompetentny, doskonały i entuzjastyczny personel ortolingwa.pl, sprosta najbardziej wymagającym problemom ortodontycznym, a przy tym zapewni miłą i komfortową atmosferę. A jak wiadomo, dobre samopoczucie i komfort psychiczny są bardzo ważne!

CERTYFIKOWANY GABINET TECHNIKI LINGWALNEJ

Nazwa firmy, czyli “ORTOlingwa” powstała po to, by podkreślić fakt, że firma jest certyfikowanym gabinetem techniki lingwalnej (aparaty niewidoczne, zakładane od strony językowej).

ORTODONCJA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

Centrum, jako jedno z nielicznych w Polsce specjalizuje się wyłącznie w leczeniu ortodontycznym: dzieci, młodzieży oraz dorosłych, co jest gwarancją skutecznie wyleczonego każdego pacjenta.

SKUTECZNE I SZYBKIE LECZENIE BEZ USUWANIA ZĘBÓW

Leczenie bez usuwania zębów zapewnia harmonijny, estetyczny profil, pełniejszy uśmiech oraz opóźnia efekty starzenia się twarzy. Znam takiego dentystę, który wyrywa zęby, jak szalony. Nie wiem czemu to robi - z lenistwa? Ale bardziej dziwię się ludziom, którzy do niego chodzą! Czasem są inne wyjścia, więc warto sprawdzić inne opcje.

5 SPECJALISTYCZNYCH GABINETÓW

Centrum  Ortodoncji dysponuje pięcioma osobnymi gabinetami ortodontycznymi, aby zapewnić specjalistyczną i najnowocześniejszą opiekę, a także skrócić czas oczekiwania na wizytę.

NIEWIDOCZNE APARATY

Aparaty stałe dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają na prowadzenie leczenia w sposób całkowicie niewidoczny.Jest to fantastyczna opcja dla osób, które wstydzą się aparatu.

Czy ktoś z Was zakładał sobie kiedyś aparat? A może mieliście aparat niewidoczny?

19 komentarzy

 1. Nie miałam aparatu, jako dziecko dentystka powiedziała, że ząbki same mi się naprostują. Do dziś mam krzywe :D Może w końcu się zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że są tak zaawansowane miejsca do leczenie ząbków, każdemu z nas zależy na nieskazitelnym uśmiechu

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z aparatem nigdy nie miałam styczności, ale taki niewidoczny, to bardzo fajna alternatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niedawno dowiedziałam się od mojego dentysty, że warto byłoby założyć aparat na moje zęby. Gdybym wcześniej wiedziała, ze istnieje coś takiego jak niewidoczny aparat pewnie szybciej bym się zdecydowała. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja na szczescie mam proste zeby i nie mam z nimi problemow ;) ufff cale szczescie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja planuję założyć aparat, ale nie wiem kiedy to nastąpi, bo coś nie po drodze mi z ortodontą. Muszę w końcu to ogarnąć. Kiedyś nosiłam aparat ruchomy, ale więcej mnie ugniótł niż wyprostował zęby :P Nie ma to jak stałe aparaty. A taki niewidoczny to już po prostu bajka...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś za moich czasów nosiło się specjalny smoczek haha ;) a tak na poważnie, to faktycznie piękny, ładny uśmiech dodaje nam pewności siebie, sama chciałabym mieć piękne i równe ząbki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja po raz drugi założyłam aparat i żałuję tylko,że wcześniej nie podjęłam tego kroku.

  OdpowiedzUsuń
 9. nie miałam aparatu i nie mam takiej potrzeby, ale wiele osób je potrzebuje

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow! Widzę, że technologia poszła tak do przodu! Niewidoczny aparat to genialne rozwiązanie, na pewno namówię mojego na takie rozwiązanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja miałam i źle to wspominam :(

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie uśmiech to absolutna podstawa! Śmieje się na każdym kroku, w każdej sekundzie ... na całe szczęście, mam takiego farta że mam ładne zęby, w które nigdy nie ingerowałam aparatami, ani niczym podobnym. W sumie do tej pory, na jednym ręku mogę policzyć ile miałam zabiegów u dentysty :) Żeby nie było, dwa razy do roku chodzę na kontrole :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio czytałam o tym. Mam ochotę na założenie aparatu bo zawsze miałam krzywweswe zęby. Muszę zacząć odkładać kasę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja myślałam, że będę musiała nosić aparat, bo mam nie do końca prosty zgryz. Jednak jak się okazało jest to tylko małe odchylenie od tego co powinno być prawidłowo. Więc mi udało się ominąć aparat ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Teraz ciężko o kogoś kto będzie leczył a nie zaliczał, a potem wyrywał..

  OdpowiedzUsuń
 16. Na szczęście mam proste zęby i nie potrzebuje aparatu. Fajnie, że są aparaty nie widoczne, wiele osób nie decyduje się na aparat właśnie przez to że jest on widoczny

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja planuję podjąć leczenie ortodontyczne, ale w przyszłym roku. Teraz już nie zdążę ze wzgledu na ślub, ale w przyszłym roku będę mieć już czas :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Kiedyś nosiłam aparat ale tako ruchomy jako nastolatka. Trochę pomógł. Swego czasu myślałam nad założeniem aparatu stałego, ale wciaż to odwlekam, głownie ze względu na koszty. Taki niewidoczny aparat byłby moim marzeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja też planuję założyć aparat ortodontyczny, ale na razie mnie na niego nie stać :) Fajne są te opcje :)

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...