środa, 17 października 2018

Giełda Furgonetka - duże gabaryty z dostawą pod sam dom

"Zawód" blogerki ściśle wiąże się z otrzymywaniem paczek. Są to naprawdę paczki wszelkiej maści. Kolokwialnie mówiąc z kurierami mogłybyśmy być na "cześć", ale... Czy znamy również kurierów z tej drugiej strony? Mam na myśli wysyłanie przez nas paczek. Zapewne z tym jest już gorzej. Znalezienie odpowiedniego przewoźnika, to nie lada wyzwanie, szczególnie jeżeli wysyła się przesyłki o dużych i niestandardowych gabarytach. Ale jest jeden serwis, dla którego rozmiar nie ma znaczenia. To Furgonetka Giełda.
Serwis Furgonetka Giełda to platforma umożliwiająca transport dużych, nietypowych przesyłek. Użytkownicy, którzy potrzebują transportu, dodają bezpłatne ogłoszenie. Przewoźnicy zainteresowani realizacją zlecenia odpowiadają na nie, oferując wycenę. Zlecający sam wybiera, która oferta jest dla niego najlepsza i po akceptacji otrzymuje dane kontaktowe do danej firmy transportowej. Do dyspozycji jest ponad 4000 firm transportowych w jednym miejscu. Oferowany transport jest szybki, bezpieczny i tani, nawet jeżeli przesyłka jest "nietypowa". Nietypowa przesyłka, to np. rzeźby, łodzie, zabytkowe meble. Istotną sprawą jest również brak opłat w serwisie. Do tego oszczędzamy nawet do 60% na każdym transporcie. Do dyspozycji mamy również aplikację mobilną.


W życiu przychodzą różne momenty, w których taki usługodawca może się nam przydać i warto o tym pamiętać. Nawet jeżeli teraz nie potrzebujecie takiej usługi, to nie jest powiedziane, że nie przyda Wam się za kilka tygodni, miesięcy czy lat. Nasze potrzeby mogą być różne - począwszy od przeprowadzki, po wysyłkę jakiegoś większego zamówienia.
Gdyby moi rodzice postanowili się teraz wyprowadzić, to przewiezienie wszystkich rzeczy, w tym transport maszyn budowlanych czy różnego rodzaju sprzętów mojego taty, autem byłoby katorgą. Co więcej, większość tych rzeczy zapewne nie zmieściłaby się do samochodu osobowego. Praca na budowie wymaga posiadania odpowiednich maszyn. Najczęściej są to gabarytowe sprzęty, jak chociażby betoniarka, ubijarka, zagęszczarka czy duża sprężarka. Do tego dochodzą różnego rodzaju rusztowania - jest ich dość dużo, a są ciężkie i szerokie. Transport maszyn tego typu z powodzeniem można zlecić w serwisie Furgonetka Giełda. Warto wtedy nie zaprzątać sobie tym głowy, bo przy przeprowadzce i tak jest ona zajęta masą innych rzeczy.

A Wy korzystacie z usług kurierskich? Byliście kiedyś w potrzebie i musieliście wysłać coś o większych gabarytach?

15 komentarzy

 1. Mnie już niejednokrotnie bardzo przydały się usługi tej strony, bardzo się cieszę, że powstało w sieci takie miejsce. Wysyłam sporo różności, więc to dla mnie strzał w dziesiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja korzystam z usług kurierskich, jednak nie przy większych gabarytach. Jeszcze mi się nie zdarzyło. Ale fajnie wiedzieć o takiej firmie 💪

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie korzystałam z usług tego portalu, ale dobrze go kojarzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja póki co korzystam bezpośrednio z konkretnej firmy kurierskiej ale ten serwis znam i na pewno w razie potrzeby z niego skorzystam, gdyż słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Całe szczęście, że istnieje coś takiego bo bałam się, że wydam miliony na przeprowadzkę, 🤦🏼‍♀️

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa podczas przeprowadzek. Dobrze wiedzieć o takiej firmie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak będę chciała coś wysłać to będę pamiętała ❤

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubie korzystać z tej strony ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przy zamawiania dużych gabarytów ważny jest dla mnie transport:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam okazji jeszcze korzystać, ale na pewno się przyda taka wiedza, bo zawsze jak coś trzeba przewieźć to u nas zaczyna się kombinowanie i marudzenie męża!

  OdpowiedzUsuń
 12. O, bardzo fajna sprawa :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Moja siostra korzystała z ich usług :)

  OdpowiedzUsuń
 14. ojjj Ci kurierzy. Niektórzy pomylili się z powołaniem :) nie znam tej strony, idę obadać

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie znam tej strony ale będę o niej pamiętać, bo to super pomysł 😍

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...