poniedziałek, 25 stycznia 2021

Pomysły na prezenty Walentynkowe z Murrano

Już niedługo Walentynki. I choć nie ma znaczenia, czy podaruje się komuś jakiś drobiazg czy coś okazałego - najważniejsza jest pamięć. Miłość powinniśmy okazywać każdego dnia i tak zazwyczaj jest. Proste gesty, jak przygotowanie śniadanie do łóżka czy przygotowanie wieczoru filmowego oddają naszą miłość na co dzień. W takie dni, jak 14 luty fajnie jest też postawić na jakiś upominek. Dziś chciałabym pokazać Wam kilka fajnych rzeczy z Murrano https://www.murrano.pl/prezenty/, które idealnie nadają się na prezent z tej okazji.

 


  

#1 ALBUM NA ZDJĘCIA

Jeśli na Waszym laptopie piętrzą się foldery ze zdjęciami ze wspólnych wakacji czy ważnych wydarzeń, to Walentynki wydają się świetną okazją, by je wywołać i powkładać do fajnego, personalizowanego albumu do zdjęć i tym samym zachować je na zawsze. Można też skusić się na jakąś fotoksiążkę.

#2 SZKATUŁKA NA ZEGARKI I DODATKI

Jeśli Twój mężczyzna lubi nosić zegarki i ma ich wiele, to na pewno wielką radość sprawi mu imienna szkatułka, w której będzie mógł je przechowywać. Zegarki, spinki, obrączka (jeśli takowa jest) w końcu będą miały swoje własne miejsce. Oczywiście Panowie mogą sprezentować swoim kobietom podobne. Ja bardzo ucieszyłabym się z drugiej szkatuły, bo w pierwszej nie mam już miejsca.

#3 PATERA NA SŁODKOŚCI

W mojej rodzinie już się przyjęło, że ja jestem ta od tortów. Na każde urodziny czy inne okazje jestem proszona o przygotowanie tortu. I choć nie jest to moja największa pasja, to jeśli coś robię, staram się robić to dobrze i zadbać o każdy szczegół. Jednym z nich jest ładne podanie. Na takim podwyższeniu w postaci patery każdy tort będzie prezentował się ładniej i okazalej. Jeśli Twoja partnerka uwielbia piec, taka piękna patera z pewnością przypadnie jej do gustu.

#4 SZKLANKI I KARAFKI

Twoja druga połówka lubi mocniejsze trunki? Na pewno ucieszy się z takiego pięknego zestawu. Mnie szczególnie urzekła ta nietypowa kulista karafka, która wygląda niczym jakaś mikstura z pracowni alchemika. 

Planujecie obdarować bliską osobę jakimś upominkiem czy jednak nie obchodzicie Walentynek?

6 komentarzy

 1. Ale piękne propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O właśnie sama szukam jakiejś fajnej karafki dla męża. Dzięki za przypomnienie

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne pomysły :) Myślę, że nie jednej osobie pomogą w wyborze prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie personalizowane prezenty i dość często się na nie decyduję. W tym roku nie muszę nic kupować, bo mój mąż jest za granicą i spędzę je niestety samotnie :(

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...