poniedziałek, 10 stycznia 2022

Poster Store - zimowa galeria obrazów

Standardowo, co jakąś porę roku, na mojej ścianie w salonie zachodzą zmiany. Wymieniam galerię plakatów. Niby nic, a jednak tak wiele. Kilka nowych plakatów, inne poszewki na poduszki, kilka dodatków i wnętrze nabiera nowego wyrazu. Standardowo skusiłam się na plakaty z Poster Store.

Już od dawna moje ściany zdobią przeróżne obrazytej firmy i za każdym razem niezmiennie zachwyca mnie ich jakość. Wspaniały wydruk, dobrej jakości papier. Wydaje mi się, że kolory plakatów na stronie idealnie odzwierciedlają stan rzeczywisty. Skusiłam się na "gałązkowy" plakat z napisem "Joy to the world", czerwone auto z choinką, szyszki, ośnieżony świerk i sanki. 
 

Myślę, że razem wygląda to naprawdę fajnie. Poza plakatami, na stronie sklepu można zamówić różnego rodzaju ramy. Mogą być one metalowe lub drewniane. Do tego w różnych kolorach. Do wyboru mamy kolor: czarny, złoty, srebrny, miedziane czy dębowe. Niektóre ramki (np. 21x30 cm i mniejsze) mają dodatkowo podpórkę, więc można je postawić, jak i powiesić.

 
Wszystkie plakaty, jak i ramki są w skandynawskim stylu. W większości przypadków są to plakaty bardzo minimalistyczne, więc wpasowują się praktycznie w każde wnętrze, co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Firma co wtorek prezentuje nową kolekcję. Wisienką na torcie jest fakt, że plakaty drukowane są na ekologicznym papierze. 
 
Jeżeli moje plakaty przypadły Wam do gustu, to mam dla Was dobrą wiadomość. Możecie kupić je 40% taniej używając kodu: kobieta40. Obniży on wartość koszyka o 40% z wyjątkiem plakatów z kategorii Selection oraz ramek.

 Jak podoba Wam się moja galeria?

4 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...