piątek, 27 maja 2022

Dzień Dziecka z Murrano

Pierwszy czerwca już za kilka dni, a wraz z jego nadejściem Dzień Dziecka! Mam 30 lat, a nadal go obchodzę. Rodzice tego dnia zawsze dzwonią z życzeniami. Ja też mam w rodzinie troje dzieci, których tego dnia muszę obdarować. Dla chrześniaka mam już prezent, ale zastanawiam się co kupić pozostałej dwójce. Mam nadzieje, że przeglądanie asortymentu sklepu www.murrano.pl trochę rozjaśni mi ten temat.ALBUM NA ZDJĘCIA

Czas tak szybko pędzi! Dzieci rosną, jak na drożdżach, a rodzice zastanawiają się, kiedy to zleciało. Album na zdjęcia będzie wspaniałym prezentem, który pozwoli zatrzymać już na zawsze najwspanialsze momenty z życia dziecka. Każdy z rodziny będzie mógł wrócić do tych chwil w każdym momencie. 

BIŻUTERIA

To pomysł na prezent dla starszego dziecka. Złota, subtelna i delikatna bransoletka z blaszką z imieniem dziecka będzie świetną pamiątką, ale i pięknym dodatkiem do ubioru. Pamiętam, jak dostałam swoją pierwszą złotą biżuterię (był to pierścionek) od taty i to było dla mnie świetne przeżycie. Czułam się wtedy ważna i wyjątkowa.

DEKORACJA DO POKOIKU

Z kolei ta propozycja może być skierowana do maluszków. Kiedy dziecko jeszcze nie bardzo ma świadomość, co to w ogóle są prezenty i Dzień Dziecka, można kupić dekorację do pokoju. Ten zegar jest praktyczny (mama nie straci poczucia czasu) i po prostu uroczy.

KUBEK TERMICZNY

Kubek termiczny świetnie sprawdzi się dla przedszkolaka. Dzieciaki z mojej grupy bardzo często przynoszą napoje w takich poręcznych termosikach. Zimą można zaparzyć w niej herbatę, a latem mieć cały czas pod ręką zimny napój. 

PUDEŁKO Z HERBATĄ

Ja od małego uwielbiałam herbatę. A tu mamy ją jeszcze podaną w pięknym opakowaniu, które po wykorzystaniu herbaty może stać się pudełkiem na drobiazgi czy mini zabawki. 

Każda z tych propozycji jest personalizowana, a to znaczy, że staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Z biegiem lat wiele dzieci na pewno doceni ten fakt i uśmiechnie się na myśl o cioci, babci, dziadku, którzy sprezentowali takie fajne pamiątki.

4 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...