poniedziałek, 30 maja 2022

Urządzenia do oczyszczania wodorowego oraz ich koszty

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby poddać się wodorowemu oczyszczaniu twarzy bądź jesteś osobą, która chce zainwestować w urządzenia do oczyszczania wodorowego to jest to artykuł właśnie dla Ciebie. Urządzenia do oczyszczania wodorowego oraz ich koszty – koszt tego urządzenia to około 7 tyś złotych. To wielofunkcyjne urządzenie pozwala nam na wykorzystanie z 8 zabiegowych technologii, które gwarantują spektakularne oraz szybkie efekty. Dzięki temu urządzeniu możemy przeprowadzić różne zabiegi. Te zabiegi to między innymi dogłębne oczyszczanie wodorowe, zabieg z mikroprądami, infuzja tlenowa czy też masaż kamieniem jadeitowym.

Występuje kilka rodzajów urządzeń do oczyszczania wodorowego. Te urządzenia to między innymi:
 • Urządzenie do oczyszczania wodorowego HYDROSKIN+ z manipulatorem H2 Peel – koszt takiego urządzenia to około 8 tyś złotych. Dzięki zabiegowi wykonanemu przy użyciu tego urządzenia można osiągnąć efekty takie jak usunięcie zaskórników i wolnych rodników, złuszczanie martwego naskórka, nawilżanie skóry jak i oczyszczenie jej porów.
 • Kombajn kosmetyczny SUPER BUBBLE 7w1 do oczyszczania wodorowego – to urządzenie to około 15 tyś złotych. Dzięki zabiegowi wykonanemu przy użyciu tego urządzenia można osiągnąć efekty takie jak złagodzenie zmarszczek, wygładzenie cery, zwiększenie jędrności skóry czy, także przyśpieszenie w odnowie komórek skóry.
 • Urządzenie Hydrogenium+ do zabiegów odmładzających i przeciwstarzeniowych - cena tego urządzenia to około 15 tyś złotych. Urządzenie to wykorzystuje biofizyczne właściwości aktywnego wodoru. Usuwa ono z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu.
Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia do oczyszczania wodorowego?

Jest kilka istotnych kwestii, które powinny zostać przeanalizowane przed zakupem urządzenia do oczyszczania wodorowego. Te kwestie to: 
 • czy wybrane urządzenie posiada funkcje oczyszczania wodorowego bądź czy tylko posiada możliwość oczyszczania skóry za pomocą specjalnych rodzajów roztworów,
 • sprawdzenie wielu urządzeń na rynku i porównanie ich funkcji,
 • analiza cen aparatów do oczyszczania wodorowego (ceny wahają się od kilkunastu czasami nawet do 70 tyś. Złotych),
 • zapytanie dotyczące gwarancji oraz serwisu.
Są to rzeczy o, których bardzo często zapominamy a są one niezwykle istotne. Także bardzo ważne jest to by przeanalizować każdą z tych kwestii i odpowiedzieć sobie samemu na pytanie dotyczące zakupy owego sprzętu.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Zabieg oczyszczania wodorowego to rodzaj zabiegu, który ma na celu oczyścić komórki naszej skóry. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w głąb naszej skóry mikroskopijnych cząsteczek wodoru, który ma na celu oczyszczenie komórek skóry. Wodór, o którym ciągle mowa wprowadzany jest to skóry za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Pierwiastek ten po dotarciu do naszej skóry, eliminuje wolne rodniki, które odpowiedzialne są za starzenie się naszej skóry.

Oczyszczanie wodorowe z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Ofertę takiego oczyszczania z racji tego, iż staje się ono coraz bardziej popularne można znaleźć w wielu dobrych salonach kosmetycznych. Koszt takiego zabiegu to około 300zł.

Zabieg ten powinien zostać wykonany 3 do 5 razy w odstępach miedzy 2 a 4 tygodnie. Później dla utrzymania efektu fajnie jest powtórzyć taki zabieg raz w miesiącu.
Przeciwskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

Jak praktycznie do każdego zabiegu mniej czy bardziej inwazyjnego tak samo i do zabiegu oczyszczania wodorowego występują pewne przeciwskazania. Takimi przeciwskazaniami mogą być:
 • ciąża,
 • aktywna opryszczka,
 • epilepsja,
 • alergie,
 • cukrzyca,
 • karmienie piersią,
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny,
 • nowotwory,
 • infekcje,
 • zadrapania/skaleczenia.
Jak można zaważyć powyższe przeciwskazania są niezwykle istotne i nie powinny być one lekceważone. Jeśli jesteś osobą z chociażby jedną z tych zdrowotnych problemów nie poddawaj się zabiegowi bez ówczesnego kontaktu z lekarzem bądź specjalista. Niezwykle istotne jest to by nie próbować podejmować się tego zabiegu posiadając jakiekolwiek problemy zdrowotne, które mogą być przeciwskazaniem na odbycie go.

Oczyszczanie wodorowe jest polecane dla każdego nie zależnie od płci. Zabieg ten niesamowicie głęboko oczyszcza skórę ciała. Jest ono zalecane dla osób w każdym wieku.

1 komentarz

 1. Słyszałam o tym zabiegu, ale osobiście nigdy nie korzystałam i raczej się to szybko nie zmieni.

  OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...