sobota, 15 października 2022

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy ma siedzibę we Wrocławiu, a w siedzi można ją znaleźć pod linkiem www.i-kancelaria.pl. Od ponad 10 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W skład zespołu wchodzi sztab doświadczonych prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Od 2010 roku kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc prawną klientom indywidualnym i biznesowym na terenie całego kraju. Jej działanie skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa, co gwarantuje wszechstronną reprezentację klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Wśród obszarów działania kancelarii można wymienić m. in. prawo spółek, prawo bankowe, prawo konsumenckie oraz prawo ubezpieczeniowe. 


Prawnicy kancelarii prawnej stale doskonalą i podnoszą swoją wiedzę prawniczą, co znacząco przekłada się na pomyślny przebieg spraw prowadzonych dla Klientów. Skuteczność ta ma wpływ na nawiązywanie ponownej współpracy w przyszłości. Kancelaria w swoich działaniach kieruje się trzema zasadami:
  • profesjonalizmem - skuteczność jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i maksimum zaangażowania w każdą sprawę. Klient zostaje poinformowany o możliwościach, ale także ryzyku, jakie niesie ze sobą dane postępowanie. Ponadto jego sprawą zawsze zajmuje się specjalista z danej dziedziny prawa.
  • zaufaniem - relacje z klientami budowane są w oparciu o zaufanie i szacunek. Podejmując się prowadzenia danej sprawy, kancelaria gwarantuje nie tylko swoje doświadczenie, ale również zaangażowanie. 
  • długofalowymi relacjami - kancelaria R. Ptak i Wspólnicy może szczycić się wieloletnim zaufaniem swoich klientów, którzy do nich wracają i powierzają nowe sprawy.  
Życzę Wam, by nikt nigdy nie musiał korzystać, ale...Jeśli doskwiera Ci pewien problem prawny, z którym nie do końca potrafisz sobie poradzić, powierz swoją sprawę specjalistom, Kancelarii R. Ptak i Wspólnicy, którzy z dużym zaangażowaniem podejdą do tematu i zrobią wszystko, by sprawa zakończyła się dla Ciebie pomyślnie.

2 komentarze

  1. Jeśli pojawia się jakiś problem natury prawnej to na pewno warto skorzystać z pomocy takiej kancelarii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie musiałam korzystać z tego typu pomocy prawnej.

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...