wtorek, 15 listopada 2022

Tła fotograficzne Bingoland

Ładne tło w fotografii, to połowa sukcesu udanego zdjęcia. Nie ważne czy tłem jest naturalna sceneria w plenerze czy gotowe tło, które rozwiniemy w pracowni. Ważne, by było odpowiednio dobranego do "obiekty", który chcemy sfotografować. O ile piękne tła w plenerze natura tworzy sama, tak w pracowni czy po prostu domach blogerek musimy już o to zadbać sami. Wybierając tło dla fotografowanego obiektu bądź osoby, kolor ma kluczowe znaczenie. Zestawem idealnym jest biały i czarny. Czemu jednak nie poeksperymentować i nie zaproponować do sesji tła z krajobrazem czy tła w kolorowe kropki? Tła fotograficzne https://bingoland.pl/ nadają się na wszelakie okazje – to właśnie dzięki nim możemy w łatwy i szybki sposób zaaranżować scenerię zdjęcia.

Ja jestem wielką fanką teł, które są raczej jednolite, skromne. Dla przykładu, uwielbiam tło marmurowe, drewniane, betonowe. To tła, które mogą nam służyć cały rok, a dodatki, które do nich dobierzemy nadadzą im pożądanego klimatu. Jeśli jednak robisz sesje profesjonalne ludziom, ciekawym tłem wydaje się to, na którym mamy już nadrukowane dekoracje. Naszym zadaniem jest dorobienie scenerii przed tłem i mamy piękne miejsce do zdjęć. W ostatnich latach bardzo popularne stały się sesje rodzinne. Wiele osób wykonuje je każdego roku przed świętami, by mieć pamiątkę na lata. Dla niektórych, to taka mała tradycja, a ja uważam, że jest piękna. 

Tła wykonywane są z dwóch materiałów: matt vinyl oraz tkanina velvet. Matt vinyl to wytrzymałe i grube tło 510g/m2. Jest odporne na uszkodzenia czy zagniecenia, a przy sesjach z ludźmi to bardzo ważne. Tło jest mocno matowe, dzięki czemu niweluje odbicia światła. Jest także wodoodporne, a wszelkie zabrudzenia można śmiało myć wodą. Ponadto nadruk jest bezwonny i ekologiczny. Tkanina velvet pochłania światło, redukuje odblaski na wszystkich, nawet ciemnych wzorach. Tkaninę można prać na wolnych obrotach w temp. 30 stopni, a także prasować ją (na lewej stronie), Tło jest lekkie i po złożeniu nie zajmie wiele miejsca. Można je nabyć z odpowiednim wykończeniem, tj. wykończeniem tła tunelem bądź rozbiegówką.

Byliście kiedyś na profesjonalnej sesji?

1 komentarz

  1. Nigdy nie brałam udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, u mnie modelami głowę są kosmetyki, :D

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...