środa, 14 grudnia 2022

5tech.pl - wideodomofony

Technologia cały czas idzie do przodu. Nie dziwi więc fakt, że coraz bardziej popularne stają się domofony z kamerą. Są idealnym przykładem takiego postępu. Jeśli skusić się na taki gadżet, to tylko od sprawdzonego i znającego się na tym producenta. Firma 5Tech https://5tech.pl/ specjalizuje się w innowacyjnej elektronice użytkowej oraz jej praktycznym zastosowaniu. Konikiem firmy są właśnie wideodomofony IP. Zapewniają one użytkownikowi wygodę, ale też przede wszystkim bezpieczeństwo.

Żródło: 5tech.pl

 Flagowym produktem firmy 5Tech jest domofon jednorodzinny. Jest to inteligentny zestaw z monitoringiem do drzwi, furtek, bram garażowych itd. To urządzenie posiada wiele użytecznych funkcji. Domofon IP może: nagrywać obraz jaki widzi kamera, zdalnie otwierać drzwi czy bramy garażowe, śledzić ruch wokół domu, odtwarzać wiadomości głosowe pozostawione przez gości. W asortymencie znajdziecie także wideodomofon dwurodzinny. To dealne rozwiązanie dla „bliźniaków” i innych domów współdzielących kawałek posesji. W sklepie internetowym są nie tylko wideodomofony IP marki 5Tech, ale też akcesoria i części zamienne dostarczane przez innych producentów. 

Źródło: 5tech.pl
 Na jakiej zasadzie działa wideodomofon?

Kamera przesyła obraz na ekran sterujący lub smartfon i daje podgląd na to, co dzieje się przed domem. Domofon IP posiada także automatyczne nagrywanie. Dzięki rejestracji widoku z kamery przez wideodomofony IP można szybko sprawdzić, kto nas odwiedzał podczas nieobecności w domu. Mamy również domofony z kamerami noktowizyjnymi, regulacją kąta widzenia czy wideodomofon WiFi. Warto podkreślić, iż domofon z szyfratorem korzysta ze specjalnie zabezpieczonych połączeń, by nikt niepożądany nie miał dostępu do urządzenia. Domofon z kamerą doskonale sprawdzi się w domu jednorodzinnym. W ofercie dostępne są również modele przeznaczone do domów dwurodzinnych. 

 Co sądzicie o wideodomofonach?

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...