środa, 14 grudnia 2022

Gallerix - galeria plakatów

Mam słabość do plakatów. W moim salonie wisi galeria składająca się z 5 plakatów i wymieniam je wraz ze zmianą pór roku lub według mojego nastroju. Grudzień to wyjątkowy czas, pełen magii i wprawiający w dobry nastrój. Moja galeria zazwyczaj wtedy zmienia się w zimową. W tym roku skusiłam się na świąteczny zestaw z Gallerix i jestem zakochana. 

Powyżej przedstawiam Wam moją obecną galerię. Skusiłam się na takie plakaty, jak: choinka, czerwone bombki, coś słodkiego, jak babeczki i christmas cookies oraz cytat, który już dawno nie gościł na mojej ścianie. Całośc utrzymana w ciepłej i beżowej kolorystyce. Dodatkowo kupiłam drewniane, dębowe ramy. brakowało mi takich w kolekcji. Staram się trochę odmienić mój salon i nadać mu boho klimatu i z tymi ramami jestem bliższa temu.

Decydując się na zakupy w Gallerix, możesz mieć pewność, że wraz z nami bierzesz odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne. Druk posiada certyfikat ISO14001 i certyfikat Swan dla czystszej produkcji i zapewnienia zrównoważonego planowania leśnego. Energia elektryczna, pochodzi od lokalnych producentów, a jej pochodzenie posiada oznaczenia szwedzkiej sieci energetycznej. Naszą wspólną odpowiedzialnością jest czysta i zdrowa przyszłość. 
 

Jeśli któryś z plakatów z mojej galerii lub z całej strony przypadł Wam do gustu, możecie je zakupić z 30% zniżką. Wystarczy użyć kodu Natalia30, by obniżyć wartość swojego zamówienia. Zniżka nie dotyczy ram. 


Podoba Wam się moja świąteczna galeria?

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...