środa, 14 grudnia 2022

Gallerix - galeria plakatów

Mam słabość do plakatów. W moim salonie wisi galeria składająca się z 5 plakatów i wymieniam je wraz ze zmianą pór roku lub według mojego nastroju. Grudzień to wyjątkowy czas, pełen magii i wprawiający w dobry nastrój. Moja galeria zazwyczaj wtedy zmienia się w zimową. W tym roku skusiłam się na świąteczny zestaw z Gallerix i jestem zakochana. 

Powyżej przedstawiam Wam moją obecną galerię. Skusiłam się na takie plakaty, jak: choinka, czerwone bombki, coś słodkiego, jak babeczki i christmas cookies oraz cytat, który już dawno nie gościł na mojej ścianie. Całośc utrzymana w ciepłej i beżowej kolorystyce. Dodatkowo kupiłam drewniane, dębowe ramy. brakowało mi takich w kolekcji. Staram się trochę odmienić mój salon i nadać mu boho klimatu i z tymi ramami jestem bliższa temu.

Decydując się na zakupy w Gallerix, możesz mieć pewność, że wraz z nami bierzesz odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne. Druk posiada certyfikat ISO14001 i certyfikat Swan dla czystszej produkcji i zapewnienia zrównoważonego planowania leśnego. Energia elektryczna, pochodzi od lokalnych producentów, a jej pochodzenie posiada oznaczenia szwedzkiej sieci energetycznej. Naszą wspólną odpowiedzialnością jest czysta i zdrowa przyszłość. 
 

Jeśli któryś z plakatów z mojej galerii lub z całej strony przypadł Wam do gustu, możecie je zakupić z 30% zniżką. Wystarczy użyć kodu Natalia30, by obniżyć wartość swojego zamówienia. Zniżka nie dotyczy ram. 


Podoba Wam się moja świąteczna galeria?

1 komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...