czwartek, 9 lutego 2023

Beton architektoniczny we wnętrzach

Industrialny styl na dobre rozgościł się we wnętrzach i do tej pory ma się dobrze. Wszyscy, którzy mają dość pastelowych i uroczych wnętrz idealnie odnajdują się w domach czy mieszkaniach, które są bardziej surowe, ale nie brakuje im stylu. Wszystko to zawdzięczają m. in. betonowi architektonicznemu. To właśnie on nadaje wnętrzu unikatowego loftowego charakteru. Kiedyś beton kojarzył nam się z pomieszczeniami, które przechodzą generalny remont lub są na etapie budowy. Teraz wszystko się zmieniło i stanowi on jeden z gorętszych trendów.

Źródło: https://www.vhct.pl/

Betonowe płyty idealnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach. Świetnie prezentują się w towarzystwie czerwonej cegły, drewnianych elementów czy metalowych mebli. Do takich połączeń się przyzwyczailiśmy jednak... Odpowiednio dobrane płyty mogą stanowić świetnie uzupełnienie niemal każdego stylu, bowiem można kupić je nie tylko w kolorze szarym. 
 
Płyty z betonu architektonicznego VHCT https://www.vhct.pl/beton-architektoniczny/ dostępne są w różnych wymiarach oraz grubościach. Struktura z otworami lub na specjalne życzenie może być całkowicie gładka. Dostępne w 10 kolorach i odcieniach szarości. Polecamy w szczególności kolory szare, ale zachęcamy również do skorzystania z odważniejszej formy betonu architektonicznego w kolorze białym lub ciepłym kości słoniowej.

Inwestorzy zazwyczaj decydują się na beton architektoniczny w pokojach dziennych / salonach, jednak na przestrzeni kilku lat widać, jak beton świetnie odnajduje się także w pozostałych pomieszczeniach. Świetnie prezentuje się w sypialniach, łazienkach, a nawet kuchniach. Można zastosować go na całej ścianie lub na jej części. Idealnie będzie wyglądał wypełniając przestrzeń między szafkami w kuchni. Jak widzicie, jego zastosowanie jest wszechstronne, a ograniczać nas może jedynie wyobraźnia. 
 
Podoba Wam się beton architektoniczny we wnętrzach?


1 komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...