piątek, 9 czerwca 2023

Norstat.pl - zbieranie danych

Norstat Polska, to firma, która powstała w 1997 roku i jest największą oraz wiodącą firmą zbierającą dane do badań rynku w Europie. Dzięki ogromnej liczbie paneli w kilku krajach, zbudowanych na zaufanych relacjach z respondentami, dane zbierane są na dowolny temat lub wśród wybranej grupy docelowej. Metody stosowane przez firmę są sprawdzone naukowo, sprawiedliwe dla respondentów i dostosowane do branży.

 Źródło: https://norstat.pl/

Kompleksowa oferta usług pomaga w całym procesie gromadzenia danych. Od zdefiniowania grupy docelowej przez zaskryptowanie badania, po dostarczenie wyników. Wszystko zarządzane jest z doświadczeniem, elastycznością i skupieniem na tym, co najważniejsze, czyli na Twoich potrzebach. 

Firma norstat.pl nie ogranicza się do konkretnej metody, co jest wielkim plusem. Zamiast tego stosowane jest to, co najlepiej sprawdza się w Twojej wyjątkowej sytuacji, dostarczając najbardziej odpowiednie i wysokiej jakości dane, jak to  tylko możliwe. Klienci otrzymują  najlepsze warunki do przeprowadzenia kluczowych analiz i podejmowania decyzji.

Oto czego możesz oczekiwać:

  • W pierwszej kolejności sprecyzowania oczekiwań, dla pewności, że to, czego oczekujesz i kiedy dokładnie potrzebujesz kompletnych danych, jest przez firmę rozumiane.
  • Skorzystasz z bogatego doświadczenia: pracownicy doradzą, udzielą wskazówek, jak najlepiej przeprowadzić badanie, zapewniając jednocześnie wysoką jakość danych.
  • Badanie prowadzone są przy użyciu preferowanych przez Ciebie metod gromadzenia danych.
  • Będziesz otrzymywać regularnie informacje o postępach w zbieraniu danych i bezzwłocznie informować o wszelkich kwestiach, które wynikną podczas procesu badawczego.
  • Wysoce kompetentny zespół programistów, to eksperci w zarządzaniu, formatowaniu i ważeniu danych oraz integrowaniu różnych źródeł danych, aby stworzyć dokładnie taki produkt jakiego potrzebujesz.
  • Dane zostaną dostarczone w wybranym przez Ciebie formacie, niezależnie od tego, czy będą to dane surowe, tabele, wykresy czy interaktywne dashboard'y.

 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...