czwartek, 20 lipca 2023

MURRANO.PL - upominki na każdą okazję

Gadżety personalizowane cieszą się zainteresowaniem już od bardzo wielu lat. Nic dziwnego, imienne produkty sprawiają, że dana rzecz nabiera osobistego charakteru. W www.murrano.pl znajdziecie prezent dla każdego i na każdą okazję. Kupicie tam upominek dla dziecka, mamy, taty, babci czy koleżanki. Jeśli szukacie prezentu na komunię, ślub, Dzień Matki lub Babci itp., to teraz pozostaje tylko zdecydować na coś konkretnego. Zapraszam na krótki przegląd.STOJAK NA WINO

Jeśli osoba, którą planujecie obdarować jest fanem/fanką win, stojak może okazać się świetnym pomysłem (jeśli już takowego nie mają). Poza tym, to też nietuzinkowa dekoracja. Wyeksponowany w widocznym miejscu będzie rzucał się w oczy i przypominał o ewentualnym uzupełnieniu zapasów.

DESKA NA PRZEKĄSKI

Jestem wielką fanką desek z przekąskami na imprezach. Pokrojona swojska kiełbaska, wędlina, a może deska różnych serów? Każda z tych opcji będzie dobra i na pewno zrobi wrażenie na gościach. Wystarczy jedynie wszystko ładnie ułożyć.

KARAFKA I SZKLANKI

Nie każdy jest fanem win - są też osoby, które wolą mocniejsze alkohole. Wtedy zestaw z karafką i szklankami będzie idealny. Powyższy zestaw ma oryginalny i nowoczesny design. Grawer można zaprojektować na własną rękę lub skorzystać z gotowych opcji.

PENDRIVE W OZDOBNYM PUDEŁKU

Pendrive to coś, czego nie może u mnie zabraknąć. Jestem nauczycielem, non stop mam na nim nagrania i materiały do zajęć.  Spersonalizowany pendrive w grawerowanym pudełku z drewna to idealny pomysł na upominek nie tylko dla nauczyciela! 32 GB to pojemność tego magazynu, w którym skryjesz też najlepsze wspomnienia zachowane na materiale fotograficznym.

A Ty lubisz personalizowane prezenty?

2 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...