czwartek, 20 lipca 2023

TOP 4 akcesoria telefoniczne

W dzisiejszych czasach, w codziennym użytkowaniu, komputery i laptopy przechodzą do lamusa. Praktycznie wszystko możemy zrobić za pomocą telefonu i w każdym miejscu, mając jedynie dostęp do Internetu czy zasięgu od operatora. Ja sama do laptopa siadam niezwykle rzadko. Telefon skutecznie go wyparł. By korzystanie z telefonu było wygodne, warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. Zapraszam Was na przegląd produktów ze sklepu https://pancernik.eu/

ETUI NA TELEFON

Telefony zaskakują coraz to fajniejszymi technologiami i funkcjami. Niestety idzie to w parze z wysoką ceną. Jeśli wykosztujemy się na nowy telefon, żal byłoby go zbyt szybko zniszczyć. U mnie etui jest obowiązkowe. Do wyboru mamy kilka opcji: Silikonowe etui tylko na plecki i boki, etui-portfelik czy etui wodoodporne, gdy wybieramy się nad wodę. 

UCHWYT SAMOCHODOWY

Jeśli dużo jeździcie, to z pewnością korzystacie z nawigacji. Dla własnego bezpieczeństwa warto zaopatrzyć się w uchwyt samochodowy, który zapewni nam dobrą widoczność. Trzymanie telefonu gdzie popadnie to niezbyt rozsądna opcja. Wśród uchwytów również mamy wybór. Możemy kupić uchwyt standardowy, do którego wsuwa się telefon lub uchwyt magnetyczny. Może być on montowany na szybę, lusterko wsteczne lub kratkę nawiewu. Warto się zastanowić, co będzie dla nas najlepsze.

POWERBANK - PRZENOŚNA ŁADOWARKA

Kiedyś telefon ładowało się raz w tygodniu. Te czasy jednak dawno minęły. Jeśli często korzystamy z telefonu, codzienne ładowanie jest nieuniknione. Czasem zdarza się, że telefon rozładuje się nam w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrze mieć wtedy powerbank, który podładuje telefon i uratuje nas z opresji. A wiecie, że dostępne są już nawet powerbanki solarne? To dopiero super sprawa!

SELFIESTICK ZE STATYWEM

Dla osób, które lubią uwieczniać rodzinne zdjęcia selfie stick jest must-have. Jak kto mówią, kto z sobą nosi nikogo nie prosi. Z selfiestickiem możemy zrobić zdjęcie i nikogo nie prosić o przysługę. Dodatkowo jeśli jesteście aktywni w SM, to statyw na pewno też się przyda. 

A co jest Twoim niezbędnikiem?2 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...