środa, 2 lutego 2022

Godstoys.pl - gadżety licencjonowane z serii Harry Potter

Jestem potterowym świrem - każdy, kto mnie zna, wie to. Oglądam Harry'ego Pottera setki razy, robię reready, co jakiś czas, a na dodatek zbieram figurki kolekcjonerskie, różne wydania książek, jak i wszelkie gadżety. Jeśli ktoś ma problem z wyborem prezentu dla mnie - Harry Potter rozwiąże ten problem. Minęło ponad 20 lat od czasu wydania tej książki, a miłość fanów do chłopca, który przeżył nie słabnie. A ja się nie dziwię, bo sama w tym trwam. I dziś chciałabym pokazać Wam kilka przydatnych produktów od www.godstoys.pl. Wybrałam te na licencji z serii Harry Potter, co pewnie Was nie zdziwi, po wcześniejszym wyznaniu. Warto wspomnieć, że poza notesem, każdy z poniższych produktów ma kartonowe pudełko.

HARRY POTTER - ZESTAW ŚNIADANIOWY - MISKA + KUBEK

Jak widać, nawet śniadanie można zjeść w potterowym stylu. Wystarczy wykorzystać do tego zestaw śniadaniowy Harry Potter. Zazwyczaj kubki z HP z ładnymi kształtami mają ciemne kolory, a tu dla równowagi wybrałam zestaw biały. Nadrukowane ma herby oraz domy Hogwartu, czyli Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff i Ravenclaw. Miska jest na tyle oryginalna, że ma nawet ucho, a które można je trzymać i przenosić. Jej pojemność, to 860 ml. Kubek z kolei ma 385 ml. Oba produkty są z zewnątrz białe, a w środku żółte. 

IMPREZOWE PROBÓWKI Z DREWNIANYM STOJAKIEM

To nie jest licencjonowany produkt z Harry'ego Pottera, ale gdy tylko go zobaczyłam od razu skojarzył mi się z eliksirami profesora Snape'a. I w taki sposób do zdjęcia wykorzystam te probówki. A wieczorem, mogą stanowić fajną dekorację do posiadówki ze znajomymi w weekend. Na pewno zaskoczy ich trunek podany w takiej formie.

HARRY POTTER - KUBEK KOCIOŁEK

Mam już jeden kociołek, ale ten jest zdecydowanie bardziej w moim stylu, bo... Jest większy. Ma ponad 400 ml. Z zewnątrz kociołek jest matowy, w środku świecący przez co na pewno lepiej jest go myć. Udekorowany jest złotymi elementami, jak herb czy napis Harry Potter. Jest bardzo efektowny i przypadnie do gustu nie tylko fanom serii.

HARRY POTTER - NOTES W LINIE

Jako nauczycielka potrzebuję dużo takich notesów, bo robię dużo notatek, ale i zapisków, co przynieść do pracy, co przygotować w domu, ale i też pomysły na zajęcia czy jak przeprowadzić w grupie poszczególne święta. Mam więc ich dużo i każdy skrupulatnie uzupełniam. Notes ten jest piękny, ma fajny, pozłacany napis. W środku kartki w linie, a na dole syboliczne logo - okulary Harry'ego i błyskawica.

Obecnie na stronie www.godstoys.pl trwa wyprzedaż  od 10 do nawet 40% na wiele produktów, w tym m.in. na kubek-kociołek, który Wam tu zaprezentowałam, więc polecam się rozejrzeć. Może upolujecie coś fajnego na zbliżające się Walentynki?

Lubicie licencjonowane gadżety? Jaka seria jest Wam najbliższa?

3 komentarze

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...