środa, 20 września 2023

Gabloty na klucze

*Artykuł reklamowy / Gabloty na klucze, to synonim sprawnego zarządzania własnym domem, czasem czy firmą. Gdyby policzyć, ile razy dziennie szukam kluczyków od samochodu, to wyszłaby naprawdę ładna liczba. Ale tak to jest, gdy ma się jeden samochód, a użytkowników jest dwóch. Ostatnio kupiłam fajny wieszak w kształcie roweru do kluczy. Wystarczy go tylko powiesić i nauczyć się odkładać tam klucze. W domu mamy tylko kilka kluczy, o które musimy się martwić. Gorzej sprawa ma się w dużym przedsiębiorstwie. Porządek w kluczach musi być od samego początku. Gabloty wydają się więc niezbędne.

Firma Gabloty gabloty.info.pl/tablica-na-klucze/gablota-na-klucze/ ma w swojej ofercie takie, które wprowadzą ład i porządek. Tablica na klucze z logo Omega System sprawi, że zarządzanie budynkiem będzie dziecinne łatwe. Gablotka zaprojektowana jest w taki sposób, że ma trudny do obejścia zamek, dzięki czemu niepowołane osoby nie dostaną się do kluczy. Dodatkową opcją są breloki, na których można napisać, do czego jest dany klucz. Według mnie to must have. W ofercie firmy są też gabloty na klucze specjalne, tj. do przechowywania np. kluczy typu master czy różnego rodzaju kart dostępu. Gablota podzielona jest na osobne komory. Ich liczba uzależniona jest od naszego zapotrzebowania. Do przygotowania gablot wykorzystywane są z pierwszorzędnej klasy materiałów. Są one lekkie, ale wytrzymałe, aluminiowe. 

Korzystacie z wieszaków/gablotek na klucze?

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...